BDP'nin LGBT üyeleriyle beraber eylem yapmasını nasıl karşılıyorsunuz ?

link Ne düşünüyorsunuz ?Sizce de güzel bir şey değil mi ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın bir erkek eşbaşkanı olmasıyla, parti içinde hem muhafazakar hem sosyalist hem demokrat barındırmasıyla, parti içinde farklı sesler bulundurmasıyla ; türkiyede ki en demokrat ve en çoğulcu parti bdp bence :) kürtler hakkında ki aşağılık insanlık dışı faşist düşüncelerinizide kendinize saklayın ayrıca

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• BDP başörtüye destek vermiş solcuları kucaklamış hemen hemen ezilen ve hor görülen tüm kesimin yanında olmuş tek partidir.

0|1
    0|0
  • parti tabanı en asağı yüzde 90 nn oğlu küpe taksa evlatlıktan reddecekken partinin bu kdr uclarda oynaması da düşündürücü

0|0
    0|0
  • hani o çok özgürlükçü ve solcu partileri göremiyoruz bu eylemlerde niye? Türkiyede birkaç küçük parti ve bdp dışında gerçek özgürlükçü parti yoktur.hepsi ya islami ya kemalist düzene sırtını yaslamış partilerdir

1|0
    0|1
  • samımılerse guzel bır sey ama oy ıcınse.. bes para etmez

1|0
    0|1
  • BDP hemen hemen tüm gruplarla eylem yapar maksat kendilerini göstermek

1|2
    2|2
  • Hacı hacıyı Mekke' de, İbne i*neyi İstiklal caddesinde bulurmuş ;)

0|0
    1|0
  • lgbtye nasıl katılabilirim

0|0
    0|0
    • LGBT dedigin bir orgut degil dernek :) Uyesi degilim ama buradan bilgi alabilirsin : www.lambdaistanbul.org/s/hakkinda/katilmak-icin/

• Ya o kadar cok abazan var ki her seyi baska yonlere cekiyorlar bende karsilasiyorum maalesef.

• evet maalesef o tipler yüzünden herkesten sakınıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok ilginç yahu, vuhuhuuv.
    Gülümsedim.

0|0
    0|0
  • Her partinin yapması gereken bu aslında.

0|2
    0|1
  • Güzel bir görüntü :)

0|2
    0|1
  • valla ben de LGBT-BDP seminerine katılacağım, ama ne yalan söyliyeyim BDPyi görmek canımı sıkacak.

1|1
    0|1
Yükleniyor...