Kapat

Naughty Boy - La La La klibinin anlamı nedir?

Bu klibin anlamını bilen var mı çok merak ediyorum ya bir cok hikaye okudum ama anlayamadım

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocun Ailesinin Kavgasından Duymak istemem Çabasıdır O kullaklarını dıkadı yer biliyorsan yabancı Müzük tütkunuyum

0|0
    0|0
  • en gııck olduğum klip ya.

0|0
    0|0
  • yorumlardan cok az anladığım kadarıyla klip bolivya efsanesi adını unuttum bişeyler yazıyorlardı

0|0
    0|0
  • Adam sevgilisini dinlememek için çocuk gibi kulaklarını tıkayıp la la la diyormuş bu sayede hiçbir şey duymuyormuş. not: ben uydurdum gerçekte nedir bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • anlam arama bence

0|0
    0|1
  • bence ana tema çocukluk bir gün boyunca istediği şekilde yaşıyor herşeyden uzak çocukluğun tadını çıkarıyor :)

0|0
    0|0
    • kulaklarını tıkıyor evet ama peki sonunu çözemedim :S

• illuyla ilgili derin anlamlar içeriyor aslında

0|0
    0|0
  • 1 2 3 sele na- sele-na sele-na na-na-na = Akon - Right now

0|0
    0|0
  • sarkı guzel ama...

0|0
    0|0
  • her şarkının bir anlamı vardır birşeyler anlatırlar. mağaradaki şey baphomet kulaklarını kapatarak onu yok sayıyor tek başına da ona karşı durabileceğini belirtiyor.

0|0
    0|0
    • evet teşekkür ettim cevap icin

• ayrıca illu ve masonlar farklıdır. masonlar bütün insanları kendilerinin egemen olduğu tek düzene(N.W.O)sokmak isterler herşeyi sessizce yaparlar. illu uykudan uyandırmak aynı zamanda da kaos, kargaşa, umutsuzluk ister.

klip masonlara karşı damalı zemin mason simgesidir. üçgen, tek göz, takım elbise, zenginlik, umutlar, şemsiye, güneş bunlar mason simgesi. güneş gözlüğü, yağmur, beyaz tavşan/ışık, kelebek(değişim), filmin sonunda intihar illu simgesidir.

link

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum şarkıdan çok klibi izliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...