Sizce gelmiş geçmiş...

sizin hayranlık duydugunuz Türk lideri var mıvarsa kim ?

benimki Atilla

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• 2.Abdülhamit

0|1
    0|0
    • katılıyorum 20. yüzyılın en büyük Türk lideri

• çünkü önemli olan büyük imkanlar zenginlik ve güçle ne yapabildiğiniz değil, bütün imkansızlıklar içinde ne yapabildiğinizdir. imkansızlıklar ve zorluklar içinde yükselmek herkesin harcı değildir.

tepeye çıkınca herkes büyük görünür önemli olan çukurda ne kadar yükselebildiğiniz dir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle şeyler çok tartışma çıkartıyor aslında. yine de yanıt vereceğim. Mustafa Kemal Atatürk.

0|1
    0|0
    • haklısınız ben sadece merak ettigim içn sordum bu soruyu

• fatih sultan mehmet

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed,Mustafa Kemal Atatürk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bunu saymakla bitirmezsin dostum. her kişi farklı bir alanda iyiydi. en baştan başlarsak; alp er tunga, mete han, attila, bilge kağan, bilge kül kadir han, kür şad, selçuk-tuğrul-çağrı beyler. alparslna, melikşah, kılıçarslan, alaeddin keykubad, 1. murat, fatih, yazvuz, 4. murat, 3. selim, 2. mahmut, abdülhamit han. atatürk, fezvi çakmak, ismet inönü...

0|0
    0|0
  • Yine polemik çıkacak ama kusura bakmayın Atatürk demekten kendimi alamam !

0|1
    0|0
  • yıldırım beyazıt

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed

“Kostantiniyye (İstanbul) bir gün mutlaka fethedilecektir.Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir."Hz. Mmuhammed(sav).

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmed.. II. Abdülhamid. Bir çok hükümdar dağın zirvesine gelmiş bir kiprit çöpü iken Abdülhamid dağın eteklerine gelmiş bir devdir

0|0
    0|0
  • Atatürk

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal

0|1
    0|0
  • Tong Yabgu

0|0
    0|0
  • Mete Han, Bumin Kağan, Atilla, Cengiz Han, Timur, Mustafa Kemal Atatürk.

0|0
    0|0
  • öncelikle Atatürk sonrada alparslan türkes, ikininde mekani cennet olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...