Nokia lumia 520 marka telefon nasıl bir telefon?

bana acil durum değerlendirmesi yaparsanız çok sevinceğim. ben resmen Nokia lumia aşığıyım ama 1020den sonra 520sini almak pek cılız kalıyor sanki ne dersiniz? :S nasıl bişeydir bu lumia 520? alsam memnun kalırmıyım? ben zaten öyle saatlerimi telefon başında geçiren bir insan değilim güzel resim çeksin görüntülü konuşma olsun internete bağlansın arada bide telefonla konuşayım yeter diyorum sizce bu telefon bu isteklerimi karşılayabilirmi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Söylediğin istekleri karşılar ama oyun indireyim kafam rahat etsin dersen ios ya da android dışında düşünme..

0|0
    0|0
    • tamam teşekkürler :)

• 1 tane lumia 620 , 2 ios ve 15-20 android 6-7blackberry , 20 tane eski symbian tel ve java telefon kullanmış biri olark söylüyorum.

Eğer ki çevrenden hevesleneceğin oyun oynama tutkusu , facebook twitter vs mobil uygulama rahatlığı açısından bakıcaksan androşd ve ios al.

Nokia eğer windows phone 8 uygulama marketini geliştirmezse ve html 5 e geçme aşaması tamamlanması gecikirse sadece kamera ve konuşma ve ofis programları ve normal mobil internet tarayıcı hizmeti verecek sadece..

• ben sana bir telefon markasını söyliyeyim bak da gör bu tefefon dünyada fazla kişinin elinde yok markası HTC One . fiyatı 1.900 tl en iyi telefon bek fazla kişide göremez sinn

0|0
    0|0
  • 1020 al bnce boşuna 520 alma kemera senin için ön plandaysa :) bnde aşığım nokiaya

0|0
    0|0
    • 1020 almak için biraz beklemem gerekicek oysa 520 şuan elimde olan miktarın aşağısında kaldığından pat die alabilirim. hem sadece resim yüzündenmi 1020yi öneriyosun? diğer özellikleri aynımıdır acaba?

• tamam çok teşekkür ederim ya bide bişey daha sorsam? Nokia lumiamı daha iyi samsung galaxymi? gerçi benim bu zamana kadar bütün telefonlarım Nokia oldu ama samsung kullananlarda memnun olduklarını söylüolar.

• nokia daha temiz ve müşterileri daha memnun kalıyor samsung fiyat bakımından daha uygun olduğu için tercih ediliyor benim sitem var telefnlara dayalı genelde ve telefncudada çalıştım zamanında nokia al sorun olursa ben kefilm :)

• güzellll bir telefon harıkaaa kamamerası daha güzelll :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yetersiz alma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...