W.c. andrews in kitaplarını hiç okudunuz mu?

w.c. andrews in kitaplarını hiç okudunuz mu? en çok hangi eserini seviyorsunuz?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede kızlar bahsederdi. Çatı serisi diye.

Sonra bir ara elime garden of shadows geçti.okudum.Tabi lisede bahsedilen kafina ait olduğunu bilmiyordum. Hoşuma gitti. Araştırdım.

Bu seri ikiye ayrılıyor.

Bir calen ailesinin hayat hikayesi(kelimeyi tam yazamamıs olabilirim,epey zaman geçti)

2.foxworthlar ailesi.

Toplamda 11tane. Ve benim okuduğum kitap foxwortların başlangıç kitapçı olmasına rağmen,yazarın ölüümünden sonra basılmış.

Diğer okuduklarim çatıdaki çığlık,çatıdaki fısıltılar.. Dahabi kaç seride var elimde ama okumadım henüz.öyle duruyor birde cenneti okudum.

Kitapların edebi bir yani yok. Fakat betimlemeler o kadar iyi ki, yıllar idare de film gibi aklımda kal

Bunun dışında kendisininde abisine aşık olduğu soylenir, kitaplarında hep ensest konular var.

Bilinçaltında kimbilir neler vardı,neler yaşadı.yoksa hep bu konu üzerinde yazması garip.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay kadının ismini duyunca bile kalbim sıkıştı. Çok severim kitaplarını. Ama en çok ben de etki bırakan, hayatıma yön vermemi sağlayan Çatı serisi oldu..

0|0
    0|0
  • okumadım hiç

0|0
    0|0
    • çok güzel eserleri var kırık kanatları tavsiye ederim

• aklımda bulunsun okuyabilirim o zamn sağol

Yükleniyor...