Animasyon Filmleri sever misiniz?

Ben sinema öğrencisiyim. Bir kaç arkadaşımla birlikte animasyon film yapmayı düşünüyoruz. Sizin fikirleriniz nedir? Sever misiniz animasyon filmleri? :D En sevdiğiniz animasyon film nedir? :D Benim favorilerim Cropse Bride ve Nightmare Before Christmas :D

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim değilde başarılı bulduğum şirinler :)

0|1
    0|0
    • Ben biraz daha karanlık olanları daha çok seviyorum :D yukarıda söylediklerimden de anlaşıldığı gibi :D Ama fena değildi o da :D

• Bilmem çokta farklı değil ama sen daha iyi bilirsin tabi neyse animeler candır <3

• Ben biraz daha canlandırma tarzı animasyonları sevdiğim için öyle geliyor belki de bana :D Peki öyle olsun bakalım :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Up, Ratatouille, Mary and Max, The Nightmare Before Christmas ve Hayao Miyazaki'nin tüm animasyon filmleri. Hayao Miyazaki'yi bir ayrı severim :) Animasyon izlemekten en çok zevk aldığım film türü.

0|1
    0|0
  • Listem uzun, üşendim. En sevdiklerimden biri; link

0|1
    1|0
  • Severim Cropse Bride çok güzeldi ama Wall-e, ice Age ve Shrek en sevdiklerim.

0|1
    0|0
    • Onlar da unutulmaz tabi ki :D Meet the Robinsons'ı da çok sevmiştim ben :D

• İzleyeceğim teşekkürler :D Ve de iyi geceler :D

• Rica ederim iyi geceler :)

• Birde müzikal tarzı olursa harika olur :D

0|1
    0|0
  • Çok ilgi çekici bişey olursa sevilebilitesi var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• link bunu unutmayalım :)

0|1
    0|0
  • bençok severim. çılgın hırsız 1 ve 2 çok iyi buzdevri serisi çok iyi. ejderhanı nasıl eğitirsin filmi de çok iyi. daha aklıma gelmiyo şuan ama çoğu animasyonu izlemişimdir :)

0|1
    0|0
  • ben bayılırım en sevdiklerim yukarı bak madagascar buz devri

0|1
    0|0
  • hacı hertülü gider ya kungfu panda 3ü siz yapacaksanız olur bak halen bekliyorum 2 sene oldu bir film yapamadılar :(

0|1
    0|0
  • Wall-E var.

0|1
    0|0
  • Animasyon değil bol kanlısından ve muhteşem detayları ile anime hayranıyım

1|0
    0|0
  • Ejderhanı nasıl eğitirsin ?

0|1
    0|0
  • Severim ve izlerim.

0|1
    0|0
  • en sevdiğim anime link

9 nine var o da çok iyi

Animasyok çok özel bir şey kısa film olup çok anlamlı oluyor sevilmez mi hiç :)

0|0
    0|0
  • anımasyon fılm mı cok guldum wb ya da dısney gbı bı studyo ya da studyo chanel olması lazım pıxar da olur bu fırmalar zor scekıyor ınsallah yapabılırsın

0|0
    0|0
    • Pixar ile WB ile Disney ile yarışa girmiyoruz zaten. Biz kendi çapımızda uğraşacağız.

Yükleniyor...