Resim çekilmeyi sever misiniz?

Resim çekilmeyi seviyormusunuz "gittiğim her mekanda mutlaka arkadaşlarımla resim çekeriz" mi diyorsun yoksa arada aklıma esince resim çekerim diyenlerdenmisin ?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için resim çekilmenin yeri ve zamanı vardır. Bir kafede nargile içerken " Haberim yokmuş gibi çek oğlum, bu çektiklerin olmamış. Tekrar hadi, dumanı üflerken çek taam mı, hadi. " diyerek fotoğraf çeken insanlardan cidden nefret ediyorum. Aynı şekilde, bir restoranda siparişi verdiği yemeğin tabaktaki fotoğrafını çekip, bunu Facebook'ta paylaşmasına da acayip ayar oluyorum.

Benim için fotoğrafın bir maneviyatı vardır, çektirdiğim her fotoğrafın bir anısı, o fotoğraf karesinin içine hapsettiğim duygularım vardır. Yani fotoğraf çekilmeyi severim, ama yerinde ve zamanında. İyi geceler.

0|1
    0|0
    • Haha :D Doğru diyorsun artık herşeyde fotoğraf çeker olduk tatlı yiyoruz resmini çekip check in yapıyoruz felan :)

Bir yandanda tabi özel anıların olduğu resimlerde var hem acı hem güzel anılar saklı onlara..

Teşekkür ederim değerli yorumun için

• Estafurlah, rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ahahahhaa :D her kafama estiğinde her canım sıkıldığında çekilirim. Öhööömmm fotojenik olduğumu felan da söyleyen bayağı çok.. yani söylemek istedim :P

0|1
    0|0
  • gittiği her yerde fotoğraf çekip duranları da sevmiyorum ben ya. geçen üç kız sinemada film başlamadan önce 50 tane foto çekti anlamıyorum ulan zaten 50 fotodada aynı çıktın aynı yerde oturuyon amacın ne amk tarihi yerdemisin dış ülkede misin eyfel kulesinin önünde ilginç fotoğraf çekme çalışmaları mı yapıyon nerdesin sen amk..

0|1
    0|0
  • resim çekilmeyi severim ama artık çekmiyolar. fotojenik olmadığımdan sürekli çektiriyorum sıkıldılar

0|1
    0|0
    • Artık profesyonel kameralar var herkes fotojenik oldu ne tipler var bir resim çekiyor adamı mükemmel zannedersin ama aslında sıradan bir insan :)

• Haksızlık etme şükretmek lazım :)

• oo tabiki şükürler olsun :D

• Arada, sürekli değil.

0|1
    0|0
  • Robert Downey Jr.aranızda benzerlik var biraz :D:D

0|1
    0|0
  • kendimi çekmeyi seviyorum başkasının çekmesini sevmiyorum :)

0|1
    0|0
  • Resim mi sakın o fotoğraf olmasın :):) Onun doğrusu fotoğraftır :):) Fotoğraf çekilmeyi severim :)

0|1
    0|0
    • Bir açığı buldunuz ya :) Haklısın fotoğraf

• Parasızlıkla ne alaka anlayamadım

• İçimden geldi söyledim :):)

• fotoğraflarda çok kötü çıktığım için çekilmiyorum :)

0|1
    0|0
  • Hiç güzel çıkmıyorum ya ben sevmiom foto falan :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok absürt bir durumsa çekerim ama..gittiğim barda pavyonda kafede otobüs duragında çekinmem..

0|1
    0|0
  • elli altı kere resim demişsin hiçbirinde aklına gelmedi mi foto olması gerektiği?

0|0
    0|0
  • Kafamda bim poşetiyle geziyorum abi ne resmi :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...