Yetmişlerin seksenlerin pop şarkıları..

bu gümlerde yetmişler seksenler pop müzik dinliyorum ve bence günümüzdekiler müzik yapmıyor..Sezen Aksu,İlhan İrem,Barış Manço başka birşey anlatıyorlar sanki..sizce günümüzmü eskilermi hangisi daha güzel

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• link

Bu nasıl? (;

0|0
    0|0
    • harika..dinlerken alıp götürüyor..ortaokula gittim bir an:)

• Cem Karaca Barış Manço Bulutsuzluk Özlemi Moğollar ve Yeni Türkü dinliyorum ben şahsen :) Eskiler iyidir iyii. En azından aşk bu kızılötesi yaralı müzesi gibi sözler yok..

0|0
    0|0
  • tabiki eskiler daha güzel ... bazılarını binlerce kez dinlemişliğim var hala açtığımda aynı lezzeti alırım

0|0
    0|0
    • evet haklısın eskiler hiç eskimiyo.yenilerde bazen hoş şarkılar oluyor dinliyosun bir zaman sonra sıkılıyosun ilginç

Erkekler Ne Diyor 3

• Eskiler daha kaliteliydi, daha sağlamdı. Şimdi sağı solu ayrı oynuyor sanatçı sıfatını taktığımız kişiliksizlerin. Serdar Ortaç gibi birisinin geldiği yerlere bak. Ne paralar kazanıyor. Pop müzikten hayır gelmez zaten. Özgün müzik candır. Her daim eleştiren, açıksözlü olan insanların yaptığı müzikler... Ahmet Kaya gibi...

0|0
    0|0
    • Aynen kardeş..aslında özgün pop diye ayırmamak lazım eski pop şarkılarıda çok güzel..Serdar Ortaç gibiler meydanı boş buldu..eskiler ya müziği bıraktı ya da vefat etti meydanda bu Ajdar kılıklı adamlara kaldı

• kenan doğulu iyiydi

0|0
    0|0
  • link

bu uyar mı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...