Kitapyurdu sitesinden hiç indirim çeki kazandınız mı?

Kazanan var mı arkadaşlar? çok etkiliyor mu? iyi indirim oluyor mu yani . Ben %5 lik çek kazanmışım ama %5 nedir ki yaa doğru düzgün bir indirim olmaz ki

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okumaya başlarsam, bunu değerlendireceğim, teşekkür ederim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kitap fiyatları uygun %5 den dahasını da yapmazlar. Bende oradan alışveriş yapıyorum. belli bir fiyattan sonra kargo ücretide almıyorlar. Ayrıca tahmini bekleme süresinden önce kitapları ulaştırıyorlar

0|0
    0|0
    • %5 çok az ama yaa, düşünsene 300tlik alışveriş yapsan indirim olsa olsa anca 255 tl olur :D acaba yılbaşında site indirim yapar mı ?

• evet orası öyle :) o fiyatlara dısardan hiç indirim yaptıramazsın ama. :) yılbaşında büyük indirim oluyor mu bilmiyorum olursa bana da haber ver :)

• adamına göre muamele ;)

tek seferde 3000 TL üzeri sipariş cıkarmıstım. ünideki sınıftaki kitapları birleşip ordan aldık.

odemeyı havale cektık . sıcak para

1 hafta sonra 50 TL lik indirim kuponu gonderdıler ;)

0|0
    0|0
  • Yok kazanamdım.

0|0
    0|0
  • n11.com sitesine bak :)

0|0
    0|0
    • orada kapıda odeme sistemi yok, kredi kartı var. kitap alışverişinde kredi kartıyla alışveriş yapmıyorum. ağzım yandı bir kere, kapıda ödeme olmadığı müddetçe internetten kitap almam.

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten uygun satıyorlar. Birde indirim veriyo ufaktan daha ne işte.

0|0
    0|0
  • evet kazandım hep. onu boşver de zaten en uygun kitapları o sattığı için %5 i sorun etmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...