Şu söz hakkındaki yorumlarınızı rica edebilir miyim?:)

''Neden ben insanlara güvenmemeyi öğrenip ruhumu kirleteyim? Onlar güvenilir olmayı öğrensinler..'' Bekliyorum değerli yorumlarınızı.:)

Güncellemeler:
Herkese teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için.:) Güzellikler dilerim.:)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• tabi körü körüne olmamalı.güvenirken sağlam olacaksın ve güvenin ölçüsüde önemli

1|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum. İşte orta yolu bulan en güzel cevap.:) Her şey ölçülü olmalı tabi ki.:)

• Çok severim orta yolu bulan yorumları. Ölçülü ve dengeli olmak her zaman en güzeli. Değerli yorumun için tekrar teşekkürler.:)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Harika bir söz bence. Söyleyen çok doğru söylemiş. Tuttum bunu. Ama ben güvenmemeyi değil güvenmeyi olarak değiştiriyorum :))

1|0
    0|0
    • Hayır, yapma bunu.:)

• Rica ederim :)

• :)

• Ben guvenirsem karsidaki insan guvenimi sarstiginda benim icimde bogusmam gereken bir aci olacak cunku kendi istegimle guvendim guvenilir olup olmadigini arastirmadan . Ama isanlar guvenilir olsa benim guvenip guvenmeme gibi bir secim yapmama gerek kalmaz ve bu durum icimde bir aci birakmayacagindan bogusacagim acilarim olmaz.

1|0
    0|0
  • bende hep kendime seni üzmüş olsalarda kırsalar seni aldatsalarda sen asla kalbinin kirlenmesine izin verme onların ettiklerine cobanlık edecek değilsin varın onalr seni aldatsınlar ama aldatıcılar hep vardır diye yanına gelen masum bir insana ğüvenmemezlik etme sakın olaki masum ola aldatıcılar yuzunden onun kalbini kırma benım kendim sözüm merak ediyorum o söz size mi aiit lütfen size mi aiit o söz

1|0
    0|0
    • Bana ait değil ama hep uyguladığım bir sözdür. Görür görmez sizlerle paylaşmak istedim.:)

• insanlara acıyorum farklı duygulardan mahrum kalmışlar

• Çok mantıklı bir bakış açısı... Ben de aslında senin baktığın pencereden bakıyorum ama benim bakışım biraz daha farklı... Haklısın önce insanlar o güveni versin...

1|0
    0|0
  • herkes böyle derse ne pok yicez...

1|0
    0|0
  • bencilliğin bu kadarına da pes

1|0
    0|0
    • Nasıl yani?:) Sadece insanlara güvenmekten ve onları sevmekten vazgeçmeyin diyor.:)

• bence öyle değil ama herkesin algısı farklı tabi :/

• Tabi.:)

• aslına bakarsan hosuma gitti , insanlara guvenmekten uzaklasmak bir insanın basına gelebilecek en anti saf hissiyattır bana kalırsa... cunku hayat karsındakine bakarak yasanır.. onun da bakılamayacak oldugunu gormek senin bitisini hızlandırır..

1|0
    0|0
  • kezban sözü

1|0
    0|0
  • beyniyle alıp veremediği var

1|0
    0|0
  • arkadaş hiç kazık yememiş heralde :D güvenmemeyi öğretenler utansın la benim niye ruhum kirleniyor

1|0
    0|1
    • Mesela ben kazık yedim ama yine de herkesi kötü ve güvensiz görmüyorum. Çünkü o zaman hayat değersiz oluyor.:)

• oda ayrı bir enayiliktir :D demek istediğim güven benim için o kadar basit bişey değil.güvendiğim kişinin değeri başkadır.herkeze aynı şekilde güvenirsem bir değeri kalmaz..

• Ben de tam onu diyorum, elbette her şeyin bir ölçüsü olmalı, teşekkür ediyorum.:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimseye guvenmiyorum annem haric vede bunun dogru oldugunu biliyorum , ve birgun herkes bunu anlayacak ;)

1|0
    0|0
  • hamile bir kadinin " ben niye ikinacakmisim amk kendisi ciksin " demesi gibi bir efekt yapti.

1|0
    1|0
    • İki taraflı elbette bu güven meselesi.:) Ama başkaları bizi kırıyor diye herkesi güvenilmez olarak görmeyi sevmiyorum ben işte.:)

• denge diye birsey var.

• Kesinlikle.:)

• Sonra oturup aglamasin o sozu soyleyen aman bu kazigi ne ara nereme seaptilar diye :(

1|1
    0|0
    • Ona rağmen güveneceksin ki hayat değerli olsun, öbür türlü herkesi güvensiz görürsen mutsuz oluyorsun.:)

• tavşanın biri dağlara küsmüş

1|0
    0|0
  • Bu sözü kime ithafen yazacaksın?

Çok kezbanus geldi bana.

1|1
    1|2
    • Her yoruma Kezban damgası vuranları kendini tatmin etmek isteyen, esas kezbanlar olarak görüyorum ben de.:) Hatta kezzy, değil mi pupi?

• Aynen öyle, kezzy.

Senden ala Kezban mı var diye düşündüm bi' an.

Hesabınla gel, hade.

• Ben kendimi pazarlamak gibi algılıyorum. Gizlilik güzeldir. Ego tatminine ihtiyacım yok başkaları gibi.:)

Yükleniyor...