Fantastik roman önerisi olan var mı ?

İyi gecele ks. Ben böyle doğaüstü güçlerle-olaylarla ilgili romanlar arıyorum. Yalnız Harry Poter,Yüzüklerin Efendisi tarzı kitaplar olmasın,onları sevemedim. Böyle cadılı,zombili tarz da olabilir. ( alacakaranlık serisini bahsetmiyorum tabiki). Önerisi olan var mı ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tam benim kafadansın bende öyle kitapları çok severim henüz okumadım ama zaman çarkı serisi varmış çok övüyorlar, gedik savaşları serisini çok beğendim kurgusu falan harika pern serisi var bir kitabını okudum bayıldım harika bir konu işlemiş ancak malesef çevirisi yarım bırakılmış para getirmemenin güzel bir eserdeki sonucu işte, ateş ve buzun şarkısı serisi(tv'deki taht oyunları sayfa sayısı bol ve çok akıcı 40-50 sayfa okuyup bir bölüm izliyordum sanada öyle tavsiye ederim birde eğlenceli bulduğum bir başka seri şu 2. filmi çıkan percy jackson ilk seri güzel ikinci seri olan olimpos kahramanları çok daha güzel, umarım yardımcı olabilmişimdir =)

0|0
    0|0
    • Ha birde düşmüş melek vs olan güzel bir fantastik aşk romanı: fısıltıyı öneririm

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben sana önereyim hemen okuduklarımdan.Öncelikle daha yeni isen bu konularda Unutulmuş Diyarlar ile başlayabilirsin.Çok muhteşem bir seridir.Drizzt'in hikayesini anlatır.Sonra Raistlin'in tanrı oluşunu falan anlatan Ejderha Mızrağı serisi vardır ki o da harikadır.Aşşağıda arkadaş yazmış ama ben tekrar yazayım Gediksavaşları serisi de çok iyidir.Game Of Thrones da okuyabilirsin o da iyidir.Sormak istediğin olursa serilerle ilgili ekleyebilirsin. Çoğu seriyi okudum ben.=)

0|0
    0|0
  • İhsan Oktay Anar - Puslu kıtalar atlası ve diğer kitaplarını önerebilirim..

0|0
    0|0
  • Elle JAsper - Cehennem Taşı

link

Çok beğeneceğine eminim. 44 saatte bitirdim bu kitabı.

0|0
    0|0
  • fantastik türüne bir önerim yok ama john steinbeck'in romanlarını okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne emmeye geldin ne gömmeye, ne söyleyek şimdi sana !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tarz romanları ve filmleri hiç sevmem ama vampir günlüklerinin ilk kitabını heyecanla okumuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...