Kendim kendime istatistik yaptım da

orta yaşlı adamları bakıyorum göbek var boş ver 100 den 50% kel kafalar. Geçen akrabanın genç iken bir hikaye dinledim da adama ne yazık hem kayın valide hem annesi hem karısı kafayı yerdi. bir kafaya baktım kel, sonra bütün evli erkekleri 45 yaşından sonra düşündüm, çoğu kel, acaba sadece genetik değil, kafa yiyiyorlar ondan mı saçlar bile terk ediyor.

Güncellemeler:
Ben dalga geçmedim benim akrabaların yarısı kel - olabilir. Dış görünüş konusunda alya etmem. Yanlış anlaşıldı.
2. Benim türkçe bu kadar olabilir. Neden? Açıklamak istemiyorum. Biraz brainstorming yapıp anlarsınız. Saygı duymam lazım.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• saç sakal adamı terketmez sadece adamın çektiği çileye daha fazla ortak olamazlar ve son giderler ör:kadın dırdırı kaynana çilesi, geçim derdi, çoluk cocuk derdi ve birde boş konusan insanlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kellik iyi yine, ya senin gibi ifade özürlü olsalardı?

1|0
    0|0
    • sana özelden yazdım birşey yazmaktan önce 7 kere düşün

• aslında bana özel yazsaydın daha doğru olurdu burda açıklamaya gerek yoktu:(

• Üzülmene gerek yok, özel bir konu değil sonuçta.

• :) olabilir eşi başının etini yer adam napsın :)

0|0
    0|0
  • Kellik eğer genetik veya hastalık derecesinde değilse bir erkeğin saçı tamamen dökülmez. Ona bakarsan 40 yaşından sonra sarkan yüzünü estetik yaptırmak için paralı olan ama kel adamlara tamah eden çok kadın gördüm, herşey dış görünüş değil. Eninde sonunda güzellik / yakışıklılık gider.

0|0
    0|0
  • bu bıraz ırsı kellık yanı ırsı olduğunu bılıyorum (:

göbek konusunda ıse turk toplumu gayet kılolu kadın erkek farketmiyor

0|0
    0|0
  • Genetiksel. Soyumdakilerde kellik yok. Dedem 85 yasinda kel degil. Gobektekte yok. Gerci yeme aliskanligi ile alakali gobek olup olmamas ...

Bir de stres etken .

0|0
    0|0
  • olabilir :) asıll erkek saçını süprge ediyor

0|0
    0|0
  • o değil de senin Türkçe'yi ne yapacağız? okurken beynim yoruldu resmen.

0|1
    0|0
  • genetik olanlar dışında kimsein saçları dökülmüyor bence

0|0
    0|0
  • Bunun nedeni fazla sorumluluk ve milletimiz evlendikten sonra kendini salıyor

0|0
    0|0
  • Ben de sana istatiksel bilgi vereyim gözlemlerim.Kellik aynı özür gibi elinde olmayan bir olay.öncelikle bununla dalga geçmeyi bırak.kadınlarında saçı dökülüyor kellik derecesinde ;) Kel erkeklerin çoğunun maddi durumu iydir.ve iş adamı ya da ticaretle uğraşırlar.Kellik akıldan da dökülür genetik de.O da kel adam da kel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...