Geometrisi guzel birileri varmii aciil

Yarin 9.30 da whatsapptan resim aticam onu cozup bana atacak iyi kalpli o saatte bos birisi varmii . Karsiliklida olabilir:)

Güncellemeler:
Dunku sinavdan burdan birisi sayesinde 90 aldiim olmasa 60 cikmazdi kesin :)

Tekrardan tesekkur ederiim notumu burdan ogrencek oda :D

2|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• geometrim iyi .ama kopya çekebileceğini düşünmüyorum .footoğrafını cekicen bide :D oldu

0|0
    0|0
    • Bana cevaplarini yazip cekip atabilen olursa tamamdir cekerm ama yok sanirm :/

• hangi soruyu yanlış yapmışım ki

• Sayfanin sag tarfindaki cevabini 19 yapmissinya ya da ben yanlis baktm sonunda 90 aldm yeter o cok saol ya 100 olsaydi anlasilirdi boylesi iyi olmus

Kızlar Ne Diyor 3

• benim iyidir mühendislik okuyorum zaten ama şimdi atsan, 9.30 da dersim var. yoksa sınava falan girceksin de anında çözüm için mi:)

0|0
    0|0
    • Sinava girip aticam aninda cozum:) ama sen gizlisin banada numarani vermezsin tanimiyosun yani :/

• Anladim zaten bu siteden kizlardan degilde erkeklerden daha cok yardim bekliyorumşu an:) sadece onlar numara verip atarlar .

Tesekkur ederim bu arada.

• rica ederim dost ne demek

• var da whatsapp kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Cok zekisin olm ;D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi kopyanın dibine vurmuşsun :D

0|0
    0|0
  • aaa o ne demek kardeşim kargoya ver sınav kağıdını çözüp gönderelim biz aaaaaaa

oooooooooooooo

cayırt

1|1
    0|0
  • benim süperdi

0|0
    0|0
  • Telefon numarası almak icin iyi taktik tebrikler bro

0|0
    0|1
    • Yok be abi buyuklerden numara alipta nr yapiyim benim derdim bana yeter zaten

• Benim geometrim çok iyiydi üniversite geometri hiçbir işe yaramıyor. 4 yıldır görmüyorum unuttum

0|0
    0|0
  • kacıncı sınf

0|0
    0|0
Yükleniyor...