Ahmet kayanın sıyası gorusu hakkında?

ahmet kayanın siyası gorusu hakkında ne dusunuyorsunuz?görüşü islamcılara zıt olsada onlar da dınlemekten kendılerını alamıyorlardı ne buluyolardı peki bu kadar sızce?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelim ahmet kaya veya onun gibiler hiç demediler ki bu memleketteki ilk ama ilk terör şehidi Diyarbakırlı hiçbir suçu günahı olmayan 18 yaşındaki gencecik bir kürt kardeşimizdi.Ahmet kaya gibiler bunu bilirler ama söylemezlerdi. Yıllarca devletin içine sızmış dış mihrak ajanları veya sonradan satın alınmış bazı şerefsizler kürt halkına çeşitli eziyet ve küçük çaplı katliyamlarda bulundular. Ahmet kaya ve onun gibilerde bu ajan veya satılmış köpeklerin yaptıkları eylemi sanki devlet yapmış gibi gösterdi ve kardeş kavgasına dur diyecekleri yerde destek verdiler. Oysa ne kürdün türkle sorunu vardı ne de türkün kürtle sorunu vardı. Eğer iş ezilmekse bir türk olarka ben de eziliyorum. Eğer iş işsiz kalmaksa ben de işsizim. Eğer iş sağlık sektöründen adam akıllı faydalanamamaksa ben de doğru düzgün faydalanamıyorum. Kısacası kürt kardeşlerimizin yaşadığı sıkıntıların aynısını bizler de yaşıyoruz. Ama ahmet kaya gibiler sanki bu durumu sadece kürtler yaşıyormuş sadece onlar yoksulluk çekiyormuş da biz zenginlik içinde yaşıyyormuşuz gibi türküler yaktılar. Bazıları ezilen halkların hakkını savunduğunu iddia eder. Benim tek söyleyeceğim şu: Kundakdaki bebekleri öldürerek mi hak aranır!

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• canı cehenneme o p.çin.

0|2
    0|1
  • İslamcı diye sınırlamak yanlış her görüşten insan dinliyor.. fakat o pkklı apocu bir komünisttir.. vallahi apoyu özledik diye bir şarkısıda vardır

0|1
    0|0
  • samimiyet..! ve inanç..!

0|0
    0|0
  • 'her ülkücünün gizli sevdasıdır ahmet kaya' diye bir söz var. varın gerisini siz düsünün

0|0
    0|3
  • İslamcı değilim milliyetçiyim sesi var ama karekteri yok.

0|0
    0|0
  • islamcılara zıt mı bir çok şeye mualif zaten adam bunları da kafasına taktıgını hic sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ahmet kaya bir efsane bir müzik dehası

0|1
    0|1
  • Tanımam etmem. Şimdi ne desek yalan olur

0|0
    0|0
  • Sanatçı taraf olmamalı. Haklının yanında, ezenin karşısında olmalı.

0|0
    0|0
  • ahmet kayanın siyasi görüşü islamcılara zıt değil milliyetçi insanlara zıttır. ben vatanımı milletimi seven bir adam olarak kendisinin örgüt başı öcalanı özlediğini açıkça belirttiği bu link konserden sonra sırf kendisine destek olmasın bir faydası olmasın diye kendini dinlemeyi bırakmıştım fakat öldükten sora yine dinliyorum ama hayatta olsa dinlemezdim. yiğidi öldür hakkını yeme adamın sesi güzel örgün yanlısı olsada..

0|0
    0|0
  • ahmet kaya kadar taş düşsün başınıza bir bitmediniz aq

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İslamcı ne demek? Dinlemekten vazgeçemediklerini sen neden bildin? babam pasta yapmayı neden öğrenemedi?

0|0
    0|0
  • adam oldu gitti bizene la

0|0
    0|0
  • İmanın ve paranın kimde olduğu bilinmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...