Gerçekten bilmediğim için soruyorum?? Acil cevap lütfen

Spartacus, sanırım buydu filmin ismi nasıl bir film bu cidden önemli konusu nedir?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Spartacus bir film değil dizi. 1 tane mini olmak üzere toplam 4 sezon. Konusu da Mö. Roma döneminde köle olarak yetiştirilen ve sadece zenginleri zevklendirmekle görevli olan gladyatörlerin liderlerine ayaklanıp özgürlüğüne kavuşması. Bu kölelerin başı da Spartacus'tur. Ayrıca Spartacus karısını öldürten Lideri Batiatus'tan da intikamını almaya çalışır. İlk sezonda Batiatus ailesi dağılır, diğer sezonlarda Spartacus ve arkadaşları Roma'ya karşı ayaklanır. Oldukça p*rnografi ve şiddet içeren bu diziyi psikomanyakların izlemesini tavsiye ederim.

Ayrıca bütün sezonu 1 günde izlerseniz ertesi günü konuşmalarınızın kibarlaştığını görürsünüz. Merak etmeyin 1 haftada geçiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• karanlık işler dönğüyor:D tüm serisini izledim.. bir adamın karısının öldürülmesinden sonra kı intikam savasıyla baslıyor film. ama film dehşet ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hatuna atılacak hava gibi geldi bana..izlemediysen bulaşma asasdds

1|0
    0|0
  • Dizi film.3 sezonu var galiba, ya da 4.Benim için sadece Andy'li ilk sezon olduğu için toplam sezon sayısını bilmiyorum.

Bol bol kan, aşk, ihtiras, tutku, seks, savaş görebileceğin bir dizi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...