PKKlılar irana mı özendi? Adanada taşlayarak otobüs şöförünü öldürdüler.

www.adanahaber.com/haberdetay.asp?haberid=29638

Detay kısaymış. Siz doldurun.

Güncellemeler:
Otobüse taş atan ve kontrolden çıkmasına sebep olan pkklılar suçsuzmuş. Otobüs belediyenin değil, içindekiler sivil değil tabi askere, polise ait olduğu için. Aynen devam.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadıgım şehirde böyle olayların olması üzücü...

fakat şöförü öldüren pkk lılar değil...o o.ç. ları eylem yaparken otobüse taş atıyor..otobüs dengesini kaybediyor kamyona çarpıyor ve arada küçük bir çocuk sıkışıp ölüyor...

çocugun ailesi otobüs şöförünü linç ederek öldürüyor... olayın gerçek yüzü bu

0|1
    0|2
    • Belediye otobüsündeki halk suçluymuş. Bir adet pkklıya göre. Geldiğimiz nokta budur.

• Guncellememi nerenle okuyorsun.

• ben benden bahsettigini düşündüm güncellemende ...insan işte hep yanlış anlaşılmaktan korkuyor...anlatamadım diye üzülmüştüm olay sadece bu

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye bu gidişle Suriyeyide geçicek.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• olayın gerçek yüzünü en alttaki anlatmış böyle medyadan okuyup gelip ötmeyin.bizimkiler öyle çok ekstrem birşey olmazsa direkt sivil insanı hedef almaz.bir eylem yapılıyorsa mutlaka nedeni vardır yurtsever gençler çok duyarlılar

1|1
    1|1
    • katlettiğiniz türkmenleri unutmadık.

• Gerçekler acıtır koçum.

• Kardeşi ölünce dul kalan eşini koynuna alan hoşt demiş ne yazar.

• geçen gün de pkk Ankara'da izinsiz gösteri yaptı,molotoflar felan ama ne hikmetse polis yoktu.E,tabii barış elçileri ya.Ben şurada Türk bayrağı açsam g*tüme biber gazını sıkıp copa sakso çektirirler pis herifler:S...

0|1
    0|0
Yükleniyor...