Hayata dair en orijinal fikriniz nedir?

hemen hemen herkesin hayata dair beklentileri hayalleri umutları vardır.sizin hayata dair en orijinal en sıra dışı ama ayağı yere basan fikriniz nedir?

Güncellemeler:
pembe erkekler cevap yazmasın lütfen. erkek olarak yazıp sonra kız rumuzya yorum yaplınca renkleri çıkıyor. tatsız bir durum oluyor.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• herkezin yapar dediği şeyi yapmayıp kendi istediğimi yapıp milletin ağızına sinek kaçırdım çokta güzel oldu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim hayattan beklentilerim herkes eşit olsa dalga geçme falan olmasa alay etmek işte mutlu mutlu yaşasak ama bunun gibiler yüzünden olmuyor işte ve güzel olabilmeyi isterdim

0|0
    0|0
  • Ben kendim orjinalim mubalagaya gerek yk ;D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• acıma yetime döner koyar dötüne..

0|0
    0|0
    • tam oalrak GURU olmuş ama aynı zaman KURUmuş birirnden gelecek müstesna bir yorum.?!..

• bizde biliyoruz GURU ya para vermiyorlar ama senin verdiğn cevaba puan vermişsler ciddiye almışlar. insanların kafasını bulandırmaya gerek var mı? anlayan var anlamayan var. burada birileri fantazi yapıyor birileri ciddi ciddi yazıyor. geyik zamanı geyik yapalım ciddiyet zamanı ciddi olalım. ben tartışma olsun yeni fikir olur belki diye yazıyorum sen amelenin bile söyleyeceği sözü yazıyorsun. benim sorunum fikir alış verişi biraz da kaynaşma. yoksa kimseye ahkam kesecek ne vaktim var ne zamanım

• ben zaetn gırgır amaacıyla yazmadım bu sözü onuda belirttim alttaki yazımda buraada her yoruma xper alıyorsun ama ciddiye alınacak bir söz bu zaten dediğim gibi argoluk oldu biraz ama argoluğa değil söze bakalım vallahi bu zamana kadar verdiğim cevaplarda ne bir fantezi tarzı bir cevap var nede öyle bir soru yanii hayatta sevmem vede fantastik polimiklerede asla girmem sorularımda da öyle yorum altlarına gırgır yapanlarıda hayatta sevmem cevapta vermem benim prensiplerim böyle...

• Dert etme kardeşim, derdinden kurtulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...