Sizce "Özgürlük " Nedir?

Özgürlüğü Bir şiir,bir söz,bir cümle ile anlatılmak istense nasıl anlatırdınız?

Ben : Özgür olmak aslında kuş misali değil, özgür olmak aslında teninde, kokunda.

Özgür olmak sana dokunduğum da ateşimin çıkması, yanaklarımın kızarması, seni ilk öpüşümde dudaklarımın ıslanması.

Özgür olmak aslında sen ya da ben değil.

ÖZGÜR OLMAK TAMAMEN BİZ OLABİLMEKTE.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Özgürlük dediğin düşündüğünü söyleyebilmektir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• özgürlük bence bir kişinin kendi ayakları üstünde durması kendi kararlarını kendisi verebilmesidir

0|1
    0|0
  • Kuş ölümlüdür sen uçuşu hatırla.

0|1
    0|0
  • Özgürlük nedir biliyor musun? Özgürlük ilkokul kitaplarına göre başkalarının hak ve özgürlüklerine saygısızlık etmeden dilediğinin yapılmasıdır hoş kalıplaşmışın dışında bana kalsa özgürlük sevdiğin insanın elinden tutup paraşütten atlamaktır ne alaka bilmiyorum ama çok içimden geldi :D

0|0
    0|0
  • Özgür olmak ona sımsıkı sarılmak :(

0|1
    0|0
  • Sınırsızlık

0|1
    0|0
  • Kimseye bağımsız olmaksızın suç mahsulüne girmediği sürece dilediğin gibi yaşam sürmektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gelenklerin göreceliğine bakılmadan hareket etmek insanın kendi kendine tanıdığı hiç kimseyi sallamadığı bazen insanı insandan saymadığı histir özgürlük ama asıl özgürlük olanı olduğu kabul etmektir kurallara duyulan saygıdır gösterilen hoşgörüdür tevazusu yüksek olan insanlar bunu başarır diğerleri sınıfta kalır.

0|0
    0|0
  • Hic bir sorumlulugun olmamasi demektir

0|0
    0|0
  • özgür olmak erkeklerin kızlar, kızların erkek tuvaletine girebilmesidir. o yüzden yeryüzünde hiç kimse ben özgürüm dememelidir.

0|0
    0|1
  • adım özgür ve adım gibi yaşıyorum tam adıma çekmiş gibi

0|0
    0|0
  • Kendim olabilmektir

0|0
    0|0
  • Bir başkasının özgürlüğünü kısıtlayana kadar yapılan herşeydir özgürlük...

0|0
    0|0
  • özgür olmak ? vodafone freezone :D

0|0
    0|0
  • isminde bile türk yazan bir ülkede dağdan inip rahatça eylem yapabilmektir

0|0
    0|0
  • sorumluluktan kacıyor olmak demek

hiçkimse için bir hiç olman demek

0|0
    0|0