Sizce bana en uygun meslek ne?

Şu an mimarlık okuyorum ama memnun değilim, seviyorum aslında ama bazen dünyadaki en nefret ettiğim şey haline geliyor.Çünkü çok yoruyor beni, hiç bir derse tam anlamıyla yetişemiyorum, ortalamam 2,74...Bırakıp gidesim var.Kitap okumayı çok seviyorum her türde kitap okurum özellikle dünya klasikleri,Emilie Zola, Honore de Balzac, Tolstoy, Dostoyevski vs..Siyasi kitapları ve sosyoloji kitaplarını da okurum.İyi resim çizerim.İnsan psikolojisini çok iyi analiz ederim.İnsan sarrafıyım diyebilirim o kadar iddialıyım bu konuda.Alakasız olaylar arasında iyi bağlantı kurabilirim.Beni uykusuz bırakmayacak ve yormayacak hangi bölümde okuyabilirim?Bir de şu an 20 yaşındayım çok mu geç kaldım?Lütfen değerli fikirlerinizi paylaşmadan geçmeyin.Çok teşekkürler.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• maalesef insanın sevdiği ya da yetenekli olduğu şeyler para kazandırmıyor...

1|0
    0|0
    • Feci bunladım ya, evi bile bırakıp gidesim geliyor artık.

• Ailenin yanında okuduğun içindir bu sıkıntı bölümünle alakalı değil ..sorunu yanlış yerde arıyorsun...

Erkekler Ne Diyor 9

• bir mimarlıkzede daha mı :D hacı duygularımı döktün resmen bende hep siyasal bilimler ya da hukuk okumak istemiştim ama babamın zoruyla mimarlığa geldim , insanlar aydınlığa uyanırken ben otoketin karanlık ekranını kapatıp uykusuz bir şekilde okula gittim hep yani öyle ya da böyle sonuna geldim diploma projesi alıyorum şu an diplomayı götürüp babama vericem sonra hukuk okumayı düşünüyorum bence senin içinde geç değil hayallerinin peşinden koş sana uygun görülen değil istediğin hayatı yaşa sende de bir hukukçu tavrı sezdim tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • Bana hiç bitmicekmiş gibi geliyo bölüm, 2. sınıfım şu an ve cidden çok hırpaladı bölüm beni.Aslında var aklımda hukuk, savcılık mesela.Hangi ünidesin bu arada.?

• Evet 2. sınıfın ilk projesi.

• Sende kendim gördüm :D çok kafana takma ama en kötü karar kararsızlıktan iyidir böyle git gel lerde olursan mimarlığıda okuyamazsın başka bölüme de gidemezsin ben bir an önce kararlarını vermelisin yardım edebileceğim bişey olursa da projeler filan buraya yozum yazman yeter :D

• Seni yormayacak veye uykusuz bırakmayacak herhangi bir bölüm yok eğer iyi maaş kazandığın ileride seni rahatlatacak bir iş istiyorsan. Bence bırakma.

1|0
    0|0
  • okuduğun kitaplara bakılırsa müşteri temsilcisi olabilirsin seni zorlamaz

1|0
    0|0
  • sana hangi meslek uygun bilemem ama geçmi kaldım acaba demişsin o biraz garip geldi bana :)

ben 25 yaşındayım şuan yeni üniye hazırlanıyorum yani senin için pek geç olduğunu düşünmüyorum :) :) sende düşünme psikolojimi bozma benim :)

0|1
    0|0
  • kıtapcı dukkanı ac

1|0
    0|0
    • Sermaye lazım, bende o yok.Bir de o kadar liseye gittim uğraştım yani.Elimde en azından bir üni diploması olan meslek olsun.

• nasıp belkı olur umıtsızlesme

• okul bitince iş hayatıda yorucu olur ama ders kadar olmaz bence güzel bölümdesin devam et

1|0
    0|0
  • Bence bu sorunu kadınlar külübün de sor büyük ablaların yol göstersin

0|0
    0|0
    • Sadece kadınlar mı üni okuyor?

• Burada kafan daha çok karışır kadın kadından anlar hem yaşı buyuk iyi şirketlerde çalışan kişiler var orada bir yol gösterirler bende sana burada bir şey derim demek kolay ama seni anlamadan sana bir şey dememde faydasız

• Bence başarılı bir Türkolog olabilirsin

0|0
    0|0
  • senden en iyi düz memur olur

1|0
    0|0
    • Kabalığın için sana + veriyorum.

• senden düz memur olur demek kabalık mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...