Bu konuda bilgisi olan var mı ?

şimdi bu hastanelerde çalışan tıbbi sekreter diye geçiyorlardı önceden ama hasta kayıt kabulde çalışan kişiler devlet memuru mu yoksa sözleşmeli mi bilginiz var mı? çok önemliiii benim için

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sözleşmeli de bir devlet memuriyet biçimidir. 657, 4924, 4/B gibi memuriyet kadro farklılıkları var. Eski yıllarda vezne için genelde 2001, 3001 ya da 4001 kodu ile alım yapılıyor diye biliyorum. Yani herhangi bir ortaöğretim, önlisans ya da lisans mezunu olma şartı. Fakat yeni alımlarda tıbbi sekreter alımı yapılıyor olabilir.

1|0
    0|0
    • peki ben kursa gidicem de o yüzden sordum diyelim sözleşmeli olarak işe başladm orta öğretimdende kpss girdm bni aynı yerde kadrolu yaparlar mı

• anladım teşekkürler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hasta kabuldekiler de tıbbi sekreter olarak geçiyor ama bu bölümden mezun değiller. Kısa eğitimle işe alınan kişiler.

0|0
    0|0
  • kursta eğitim alıp gidenleri çiziyoruz 6 ay boyunca kurs alıyorlar sanırım

1|0
    0|1
  • devlette mi özeldemi

1|0
    0|1
    • ikisinde de çalışabiliyorsun ama devlet olursa daha iyi tabi

• devlet tıbbi sekreterleri bazı hastenlere özel şirket aracılığı ile alıyor yanı şirket elemanısın maaşını şirketten alıyorsun ancak kpss atanırsan devlet memuru oluyorsun ama görevin tıbbi sekreterlik oluyor. özellerde durum farklı zaten özel bir hastende çalışıyorsun memur değilsin

• teşekkür ederim

• hepsı sozlesmelı bılgın olsun

0|0
    0|0
    • kadroya çewirirler mi sonradan

• hımm çok soru sordum biliyorum ama peki başvuruları nasıl oluyor

• hatane bashekımlıklerıne cv bırakacaksın ve bı kac tandıııgın olacak dıelrsen ozelden ekleyıp benı detaylar ıle sorabılırısn yıne

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...