Dershaneler kapatılsın mı kapatılmasın mı neden ?

bence kapatılsın neden diye sorarsanız birçok dershanenin amacı halkı sömürmekten başka bir şey değil.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O zaman sınavlarda sordukları soruları değiştirecekler.Okulda verilen dersler sağlam olsaydı, dersaneler açılmazdı.Parasıyla değil mi? Kimi ne ilgilendirir.

Kızlar Ne Diyor 12

• ne çok soruldu bu soruda yahu

• Okulun 12 yılda öğretemediğini dershane 1 senede öğretebiliyorsa bence okullar kapatılsın.

• dershane açığı kapatılmadıkça hayır dyorum

• Geçen başbakan bir yerde çocuklar yarış atı olmasın diyordu. Madem yarış atı olmasını istemiyorsunuz çocukların, o zaman sınavları kaldırın komple. Sınav olduğu müddetçe çocuklar yarış atı olacaktır zaten. Madem kaldırmayacaksınız, o zaman okullarda verilen eğitimi birbirine denk hale getirin. Dershaneler keyfi kurumlar değil ki, ihtiyaç var ki onlar da var.

• tabi ki de Hayır ama devlete bağlı yapıp sabit ve uygun ücretle hizmet yaptırabilirler

• Bu saçma eğitim sistemi ile kapatılması saçma...

• Kapatilsin bencede. Okulda herseyi ögrenme hakki varken, dershaneye niye para harcaniyor?

• bence de kapatılsın ...

• Eğitim sistemi tam olsaydı, dershaneler olmazdı.Recep Tayyip Erdoğan'ı ilgilendirmez.

• valla kapanıyormu kapanmıyormu kapansın mı kapanmasın mı bilmiyorum ama bu ülke gündeminden kalksın artık şu sorun bence...

• bence kapatılmamalı ama alınan ücret sınırlandırılabilirdi

• kapatılsın abi. ne dersaneler gördüm anca oyun oynatıyolar çocuklarında canına minnet. aile kim bilir ne zorluklarla gönderiyo. bende gitmiştim çok ağladım herkes gidiyo diye ailem borçla yolladı dersler anca kakarakikiri kapatılsın!

Erkekler Ne Diyor 9

• Öğrencilerden çok kantincilerde tedirgin bir bekleyiş var jskdhfdjkdsaj

• eğitim sistemi baştan sona değiştirlmeli

• beni ilgilendirmez naparlarsa yapsınlar

• Derhal kapatılsın,şeriat ve fuhuş olmuş oralar

• kapansin aga yaaaa ne isi var ama sinav olmazsa olmaz sinavlara karismasinlar calisan hakkini alsin

• yerine çok daha iyi bir çözüm getirilebilir fikirlerim var aslında.. bence kapatılsın eğer açık giderilebiliyorsaeğer giderilemiyorsa bir süre daha kalmalı

• çoğu kişi kapatılmasın diyor ama ben meslek lisesi öğrencisiyim mühendislik düşünüyorum okulda bize kültür dersleri değil meslek dersleri okutuluyor bu yüzden dershaneye gidiyorum 2 yıldır bu yıl matematik bile yok amk .üniversite sınavında bize okulda öğrettiklerinden sormuyorlar ama üniversitede kendi bölümümüzde lisede öğrendiklerimiz okutuluyor. dershanenin kapanması meslek liselerine büyük darbe indirir

• Dershane ne için var? Okullar eğitimde yetersiz olduğu için.Dershaneler kapatıla"bilir". Sen eğitim sistemini reformlarla düzenlersin, yüksek kaliteye çıkarırsın. Dershaneye ihtiyaç kalmaz, kapatılır.Ama sırf siyasi hamle babında dershane kapatmak saçma.

• Sikerun ulen dershanesini :@@ kappansın kardeş :)

Yükleniyor...