Yeni nesil cizgi filmleri hic begenmiyorum, sizce nasil?

cok vurdulu kirdili, ucan kacan kovalanan, ateş, silah...

cocuklar icin saglikli oldugunu dusunmuyorum ben, siz ne dusunuyorsunuz peki?

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• aynen =) bizim ufaklık var 5 yaşında. bütün gün izliyor... bazen denk geliyorum öyle, bir köpek var adını hatırlamıyorum valla. o bölümde lokantaya gelenleri pişirip yiyorlar ... tövbe estağfurullah bu ne arkadaş ? bizim zamanımızda pokemonlar atlıyor zıplıyor diye yasaklanıyordu. bu ne ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Anime izliyorum ben artık :)

1|1
    0|0
  • anıları tazeleyelim :)o halde lay lay lom gadget kollarım diyip bip bip ile devam ediyorum naber cınım diyen tavşanı da özledik bizi uslu çocuk olmaya zorlayan komunist şirinleride tabi kaptan tsubasanın rövaşatalarını kim unutabilir futbolu seninle sevdik kaptan (son anda maç çevireceğinin bilmemize rağmen hep heyecanlanırdık :D )çevreci aracıyla çakmaktaşlarıda bulutların üstünde yaşayan jetgilleride bize ıspanağı ve sevmeye zorlayan yıllarca karadenizli sandığımız temel reise ne demeli sayende nesil demir eksikliği olmadan yetişti reis :D birde ninja kablumbağalar vardı varlıklarıyla zıt olarak aşırı hızlıydılar fast food'u hayatımıza sen soktun michelangelo suçlusun ! hep arkadaş arayan dost canlısı hayalet ampul kafa :D casper da vardı korkak kaplanıyla he-man'i bir benim hatırlamadığıma da eminim rıza babadan daha çok dava çözmüş olan gazeteci tenten efendime söyleyeyim sakalında samanyolu gizleyen ilkel süper kahraman kaptan mağara adamı :D sakar ve gölgesinden korkan sakar köpek scooby doo yu da unutmadık bisküviyi ver dünyayı ters çevirsin yeteneksizsiniz jürisinin köpek alakası sanırım buradan geliyor :D sahi maskede vardı diymi :D hahaha en çok güldüğüm buydu sanırım :D ulan fox kids vardı be... hahaha ben yazmaya devam edersem bir kaç mesaja anca sığacak bu anlaşılan (anime sınıfına girenleri saymıyorum bile :D)

0|1
    0|0
  • katılıyorum bıraz paranoyalça olcak ama sanki çocukların bilinçlrini yıkıyorlar içten içe baby tv de sevimliler var mesela :D

1|1
    1|0
  • ahh ahh nerde o eski filmler seker kiz candy sirinler pokemon bu yeni nesil cok bozdu cok terbiyesiz veletler

1|0
    0|0
  • Bencede güzel değiller.

1|0
    0|0
  • Eskilerde de pek hayır olduğunu söyleyemem çizgi filmlerin amacı geleceğin yetişkin bireylerine şimdiden alt yapı hazırlamaktır eskiden de subliminal vardı hala var yani "Tom ve Jery" de Ben10" de aynı yünün kumaşı =/

0|0
    0|0
    • evet subliminal mesajlar, hala var, hatta heryerde var.

• benim bildiğim tek çizgi film vardir şeker kız candy o kadar hatta link :)

1|0
    0|0
  • şreydır olaydı harcardı hepsini..

0|0
    0|0
  • Cartoonnetwork un butun eski serileri güzeldi son bikaç senedir çok bozdular çok :(

1|0
    0|0
  • Trt yayılarını izlemek izletmek gerek..daha eğitici..

1|0
    0|0
  • evet hoşdegil, gercekten

1|0
    1|0
  • hala izliyormusun cizgi filmleri

0|0
    0|0
  • Ver elini kırçiçeğemmm gidelim burdan bizi kaldıramadı burası :))

0|0
    0|1
  • bence hiç şiddet içerikli değil. aksine gereğinden fazla öğretici yapmaya çalışmışlar. çocukları eğitecem derken sıkıntıdan patlatıyorlar. eski çizgi filmleri neden hiçbir kanal oynatmıyor anlamıyorum. sanki birbirleriyle sözleşmiş gibiler.

0|0
    0|0
  • ben sunger bob kare şort ızlıyorum

0|0
    0|0
  • size sonuna kadar katılıyorum iki tane çocuğum var bazan çizgi filmlerde gördüklerini bana uyguluyrlar vurmalar kırmalar falan bunları kaldırabiliyorum da üst kattan uçmaya kalkışırlarsa diye ödüm kopuyor bir an olsun gözlerimi ayıramıyorum yani evdeyken tabi?

0|0
    0|0
  • Anime izle onlar mükemmel.

0|2
    0|0
  • Eskileri çok daha iyiydi. Hatta Ninja Kaplumbağalar hayranıydım. Yeniden çıkmaya başladı ve kaçırmamaya çalışıyorum. şimdikiler çok saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • çok keyiflilier

0|0
    0|0
  • link

ellerimde peçeteyle izliyorum :'(

0|0
    0|0
  • jetix de çılgın korsan jack izleyerek büyüdüm ondada vurdulu kırdılı şeyler vardı , kötü bir birey mi oldum şimdi, hayır tam aksi

0|0
    0|0
  • Kulak jack ve adventure time çok güzel bence

0|0
    0|0
  • bence gayet güzel ve heycanlı

0|0
    0|0
  • bizimkiler duygusal öğreticiydi şimdiki şiddet icerikli ve sapkınlıkda var cok hareketli bide

0|0
    0|0
  • Nerde o tsubasali yillar.. ahh ahhh :(

0|0
    0|0
  • psikolojimi bozuyor yeni nesil embesil çizgi filmler talia abla:D

5*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben de bu yöndeyim savaşlı silahlı çohu ulumati şekiller var

1|0
    0|0
  • Bende aynen katılıyorum ve vurdulu kırdılı olmayanlarda resmen çocukları aptal yerine koyuyor aptallaştırıyor çünkü çok basit çizgi filmlerhiç bir ders sonuç çıkarılmayan manasız olaylar ama gerçekten çocu şiddet içerikli

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hak veriyorum.Acayip yaratıklar silahlar savaşlar falan..

1|0
    0|0
    • cok şiddet iceriyor filmler, sonrada cocuklarin piskolojisi bozuluyor...

• yok güzel loopdido nane limon keloğlanı severek izliyorum

1|0
    0|0
  • Evet ne zaman bir tanesine denk gelsem ben de aynını düşünüyorum. Şimdiki çocuklar çok şanssız =)

1|0
    0|0
  • yenileri hiç bilmiyorum en son pokemon vardı. o dediğin gibi pek hoş bir şey değildi sanırım.

1|0
    0|0
  • anime izle

0|0
    0|0
  • Oldum olası izlemedim, izlemem de aram yok.

0|0
    0|1
  • tutenstein vardı firavun çocuk onu çok severdim ben şimdiki çizgi filmler çok şiddet içerikli kaç çocuk kendini batman sanıp çatıdan atladı ki ?

0|0
    0|0
  • nerde benim jetgillerim riche rich im nerde pepe nerde my little ponny :D

0|0
    0|0
  • saçma kurgular. hayal gücü sıfır.

0|0
    0|1
  • aynen yaa hic begenmiyorum,nerde tom and jerry'li zamanlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...