Dejavu yaşadığımzı vars.

dejavu yaşadığınız an filmin devamında şu olacak dediğiniz ve gerçektende onu yaşadığınız olay varmı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Deja vu nun tanımını karıştırmışsın sen.

Deja vu: Anı daha önceden yaşamışlık hali diye tanımlanıyor

0|0
    0|0
    • neden beni anlamakta zorluk çekiyor bu insanlar .. sen bu anı daha önceden yaşadığını düşündüğün an birazdan şu olacak gibi hissediyor demedin mi hiç ben dedim oldu veya olmadı mesele bu

• hayır. Biz anlatamadık birazdan şu olacak demek deja vu değildir

• ben birazdan şu olacak demek dejavudur demiyorum ki. dejavu olduğun an ben bunu yaşamıştım dedikten sonra herşey bitmiyor bunu anlatmaya çalışıyorum kafanda 4 5 saniye ilerisi canlanıyor birden

Kızlar Ne Diyor 1

• dejavu yaşamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dejavu o değil ki?

" aa ben bu anı yaşadım la" dersen dejavu olur

"hmm şimdi birazdan şu olacak" dersen Son durak film serisine güzel bir örnekleme olur

0|0
    0|0
    • ben bunu yaşadım la dediğiniz an onun bir tık devamı oluyor direk kesilip atılmıyor

• vardır ara ara

0|0
    0|0
  • merhaba burası dünya kardeşim en son hangı filmi izledn bilmiyorm ama artık uyanmalısın :)

0|0
    0|0
    • Burası dünya değil.Burası benim sayfam benim özgürlüğüm. 10 yıldır siz hangi filmin içinde benliğinizi, kişiliğinizi, özgürlüğünüzü varlık sebebinizi atalarınızı kaybettiniz madem uyanıksın bunun cevabını bul sonra gel soruma yorum getir kardeşim

• ne alakası var olm nerden nereye uçtun senin acilen bir doktora görünmen lazım kardeşim

Yükleniyor...