Kadın susarak gider! Ruh halimi anlatıyor bu Şiir

link

Bu şiir şuandakı ilşkimdeki durumu anlatyor bu durumda siz ne yapardınız ?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok emek verip karşılık alamadıysan uzaklaş bence.

1|0
    0|0
    • Baslar da böyle değildi 3 yıldr şükür edyrdum allaha bana onu nasip etti dye işte o derce mükeml bir insandı şimdilerde ise nişanlandktan sonra değişti aramyr mesaj atmyr surekli facebook watsapda ve cok fazla gezyor :( eskiye dair hiç bir huyu kalmadı

• Sevyrm ailelere verlmş bir söz var :/ bilmiyorum ya cok karmasık bunları dusnmeye bile cesaretm yok gbi

• Ailelere verilmiş bir söz var diye böyle davranırsa erken yaşta ihtiyarlamaya merhaba de..

Erkekler Ne Diyor 8

• şiir falan değil bu.. ayrıca bu adamın orda anlattığı adam tiplemesi bizim türk dizilerindeki kötü adam karakteriyle uyuşuyor..kadın susarak gidiyor konuşacak ya bişey kalmamıştır ya da konuşacak yüzü kalmamıştır demektir.. bu klipte kadın övülmüyor resmen rezil ediliyor... bir kadın için bir erkeğe ait olma hissi ağır gelirmiş.. ulan sanki beyazeşya sanıyoruz bizde kadınları.. çok saçma yazılmış bir metindi..ya biz kadın görmedik hayatımızda ya da bunlar kadın diye bize seks kölelerini falan tarif ediyorlar..

0|0
    0|0
  • susarak giderdim

0|0
    0|0
  • keşke öyle olsa. keşke susarak gitseler. :D

0|0
    0|0
  • izlemeye üşendim acıkcası

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • link uda beni anlatır ve terkedip gittikten sonra olan bana oldu hayatı bakış açım değişti hastanelerde süründüm bir bayan çok sevdinde hani ağlar ya erkek beni bıraktı diye bende ağladım uyuyamadım yemedim içmedim

0|0
    0|0
  • o şiir mi ya sende . link şiir görün.

0|0
    0|0
  • kaşka gitmeden önceki süreçte biraz susmayı öğrense...

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ?

• sözüm meclisten dışarı. dır dır kafa yiyenlerden söz ediyorum...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...