Bu işi nasıl yapacağım?

Arkadaşlar ben adımı değiştirmek istiyorum. Bunun yerine 2 tane ismim olmasını istiyorum.Yani eski adımda gidecek. Yeni 2 isim gelecek. Bunu nasıl yapabilirim?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben hukukcuyum sana anlatayim. Oncelikle dava acacaksin cok basit bir islem dilekceyle istegini bildireceksin.2 dk da orada yazabilirsin dilekceyi. Durusma gunu icin bir sahit lazim senin bu isimden rahatsiz oldugunu falan dogrulayacak. Eger isim utanc verici alay edilmesine musait falansa derhal degistirilir yoksa isin biraz ikna kabiliyetine bagli. Ismi neden istemedigini mantikli bir sekilde belirt. Bu ismi benimseyemedim psikolojik olarak rahatsizim falan de.yada baska biseyler soyle. Mesela birisi mehtap ismini degistirdi ve bar kadini ismi gibi filmlerde hep kotu kadinlarin ismi mehtap. Ben rahatsizim bu isimden utaniyorum dedi hemen degistirildi :)

Sakin babama kustum ondan degistiriyom deme :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Saçmalama kızım sırf babandan dolayı isimmi değiştirilirmiş ?

Bak ben babamla 2 yıldır konuşmuyorum ama inkar edemem babamdır iyide olsa kötüde olsa..

İşine gücüne bak sen okulunu bitir kimlikte değiştirsende seni o isimle tanıyorlar.

Annen bile tepki gösterir bu konuda bak sana ben sana söyliyim.

0|0
    0|0
  • Mahkeme kararıyla ama şart değil sorana istediğini söyle zamanla değişiyo zaten kimlikte yazması şart değil

0|0
    0|0
  • babana tazminat davası açıyorsun fakat bir gerekçen olması lazın neden istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • Babam koymuş bu ismi. Annem ile ayrılar şu an. Ve ben onun koyduğu ismi taşımak istemiyorum. Onu hatırlamak istemiyorum

• ne yazık ki istemediğin her şeyi yaşamak zorundasın unutamazsın yapamazsın her ne kadar da sevmesen o biyolojik babandır belki de değildir annen bilir ama bunun için değiştirmezler.

• İnsanlar arasında istediğim isimlerimleyim kendi ismimi kullanmıyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...