Duydunuz mu?Paul Walker ölmüş..

Evet duymayan kalmadı dimi artık bunda hemfikir miyiz?

Artık şu soruların soruları sormayalım lütfen.Hepimiz biliyoruz, Paul Walker tafik kazası geçirdi.

Şimdi dağılın.

Tamam sakinim

Güncellemeler:
Artık sadece öfkeliyiz asfgjk

Neyse bu konuda espri yapılmaz pardon

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Ramsey gol atınca hep bir felaket oluyo =//

Lig de 2 gol attı ertesi gün Paul Walker öldü .. Kahretsin çok üzgünüm !1!1!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• duydum allaha rahmet olsun 10 kez gördüm bu konudan bugün

0|0
    0|0
  • Dünden beri 4-5 kere soruldu bu soru :D

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin umarım hızlı ve öfkeliye onun kadar başarılı biri daha gelir :) çünkü o filmin devamı gelmeli :) ne kadar güzel olur onu bilemem ama:)

0|0
    0|0
  • :D sakın ol şampiyon

0|1
    0|0
  • Bu ne hava ronaldo?

2|0
    0|0
  • İyi adamdı yahu =/

0|0
    0|0
  • Hepimizin gercegi ölüm ama yanarak ölmesi ve cesedinin tanınacak halde olması beni cok üzdü.

0|0
    0|0
  • Harbi ya :( tuncel kurtiz bu kadar gündemde kalmadı ne adammış

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaa gerçekmi :D ben duymaıştım siteye girmeye üşendim afsdfasdfasda

0|0
    1|0
  • Hepiniz SOSYAL MEDYA ÇIĞIRTKANISINIZ bee..Benden duyun ben ilk olayım havasındasınız

0|0
    0|0
  • Ölmüşsse ölmüş.Herkes birgün ölecek.Daha düne kadar adam sağlığında bir soru sormayan KS üyeleri yine ölümde hatırlarız mantığından yola çıkarak.Laf olsun torba dolsun sosyal medya çığırtkanı olayımda haberler benden duyulsun mantığıyla haraket edenleriz.

Bu kadar önemli biri adam olmadığı kanısındayım.Onların ağzıyla toprağı bol olsun.

Birde müslüman olmayan adamlara Allah rahmet eylesin diyenlerde ifrit oluyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Paul Walker kim bilmiyorum.Bizim ülkemizin sorunları bize yeter.Başkasını düşünecek değilim.

0|0
    0|0
  • Benden hızlısı mezarda

-dominic toretto

+hakkaten öyle oldu,Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • Bi arkadaş caps yapmış burum la ilgili. Dom un resminin altına benden hızlısı mezarda yazmış çok gülmüştüm dün :D şaka bir yana severdik yancıyı. Dopraa bol olsun

0|0
    0|1
  • Ölümlü dünya, öyle böbürlenmeyecaksin ben böyle basarım arabayla diye. Beri yandan sahip olduğu şekli gibi havasını basarak vefat etti Paul. Toprağı bol olsun ..

0|0
    0|0
  • acımız büyük :)

0|0
    0|0
  • İlk Duyunca Zaytung haberi falan sanmıştım.

0|0
    0|0
  • HIZLI VE ÖLÜ...

0|0
    0|0
  • Evet kalmadı duymayan :)

0|0
    0|0
  • çok iyi adamdı mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • acımız büyük panpa :D

0|0
    0|0
  • ne yapılım hafız öldüyse

0|0
    0|0
  • paul'u bilmem ama babası rahmetli johnnie walker güzel whisky üretiyordu mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...