Kapat

Sesim çok tiz düzeltmenin yolu yok mu

ciddi cevaplar lütfen sesim çok tiz çocuksu onu nasıl düzeltebilirim Türkçe şarkı söyleyemiyorum müzik kulağım var ama yardım edin

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sesini değiştiremezsin. sesin güçlüyse şarkı söylerken peslere çıkarsın ama çok tiz bir ses ne kadar peslere çıkabilir? orası tartışılır. kadınlarda tiz ses, fark yaratmaz. erkeklerde tiz, kadınlarda da pes sesler gücün simgesidir. çocuksu olması kötü değil eğer itici bir ses tonun yoksa tatlı geliyordur herkese.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• solfej dersleri alsan belki daha iyi kontrol edersin benimde sesim ince hemde erkeğim saçda uzun bizim milletde ön yargı yapmaya dünden razı kötü bir durun yani

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma. Değişeceğini sanmıyorum. Sesine uygun şarkılar söyle. Benim de sesim boru gibi ama çok rahat çocuksu yapabiliyorum. Çoğu şarkıya uyduruyorum falan :)

0|0
    0|0
  • yumurta yeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Halk eğitim kurslarına gitti haci abla :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani incede söyleyebiliyorsun ama kalında söyleyemiyorsun ? Bende tam tersi :( En sevdiğim grup Within Temptation nın şarkılarını söyleyemiyorum :( Mesela link ve link :(

Black Veil Brides a kalıyorum o zaman buna uyuyor mesela sesim link .. Bende ince sese çıkamıyorum. Çıkmaya çalışınca öksürük tutuyor hepten ses gidiyor :/ Ses eğitimi alabilirsin. Tabi müzik içinse..

0|0
    0|0
  • o zaman tiz sese uygun şarkılar söyle

0|0
    0|0
    • öncearkadaşlar çok sevgili cicigızz ımız fake çıktı. şaşırıp yanlışlıkla pembe ve fake olan profiliyle şu linkteki cevabıma yorum bıraktı ve fake olduğunu kanıtlamış oldu. dileyen buyursun baksın.

link

Yükleniyor...