Yıllar önce CBNC-E'de gösterilen bir Fransız filmi?

Yıllar önce izledim, çok fazla sahnesini veya adını hatırlamıyorum. Fransız filmi olduğuna eminim. Şişman bir kız ile bir çocuğun aşkını anlatıyordu ama bunların birarada olmasına engel olan bir durum vardı. Ayrıca kız opera sanatçısı/öğrencisi gibi bir şeydi sanırım. Her ikisinin de aileleriyle problemleri vardı. Aklımda kalanlar bunlar. Bir fikriniz var mı filmin adı hakkında? Tavşanın suyunun suyu gibi bir anlatım oldu benimkisi ama fazla detay yok aklımda.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ahhh bu kilolar ahhh bu kilolar... neden nasıl zayıflarım düşünülmez de filmle kendini duygusal anlamda tatmin etme gibi bir basit yol tercih edilir.. hiç anlamadım..

0|0
    0|0
    • Valla 250 kiloyum. Önümüzdeki 60 yıla yayarak vermeyi düşünüyorum. Ee tabi bu esnada duygusal motivasyon da lazım ama di mi.

• Aaaaaaaaaaa adrianacığım hatunun doruk noktasıdır fizik olarak o ayrı ama ben hayatıma giren kadınları anlatmaya kalksam sana fransız filmi değil fransız film literatürü olur onun için benimle o konuda yarışma derim..

• Sen zaten kendi kategorinde yarış. Zira "hayatıma şu kadar kız girdi." demek bir maharet değil, tam tersine yüzeyselliğin göstergesidir. Bir koltuğunuzun altında Adriana Lima, diğerinde Alessandro Ambrosio, mutlu mesut kocayın inşallah. Amacım laf yarışı yapmak değil. Sorduğum soruyu cevaplamak yerine akıl verme yoluna gittiniz ve bu yüzden -tarzım olmamasına ve hoşlanmamama rağmen- ben de aksi cevap verdim. Bu şekilde devam etmek seviyesiz bir konuşmaya davetiye çıkarıyor, gerek yok. İyi günler

Erkekler Ne Diyor 2

• fransız olduguna kesin eminmisin

0|0
    0|0
    • Evet, Fransa'nın kırsal bir bölgesinde geçiyordu ve birçok Fransız filmi gibi kasvetli bir havası vardı.

• Evet, haklısınız. Genelde İngilizce oluyor ama bahsettiğim film baya eski, çok rahat 5-6 sene vardır. O dönemler hatırlıyorum CNBC-E Fransız film kuşağı yapıyordu, hatta Leon gibi bilindik filmleri de göstermişti.

• bende bakardım 5-6 sene önce o kanalı nip-tuck, x-files,south park,terminator,ama hiç aşk meşk bakmadım buraya bak belki vardır link

• o değilde cesaretin var mı aşka izle çok ilginç

0|0
    0|0
    • Evet izledim :) Türkiye'de baya popüler bir filmi arkadaşlarımın önerisiyle izlemiştim. Fransız filmlerinin kadın-erkek ilişkilerine farklı bir yaklaşım var, bu yüzden seviyorum. En akıl almayacak senaryolar bile var. Ve nedendir bilmiyorum, hemen hemen her Fransız filminde mutsuz bir kadın bulunuyor; eşinden ayrılmıştır, ideallerine ulaşamamıştır, aşkı bulamamıştır, kendini çirkin buluyordur vs. Sürekli "mutsuz kadın" teması üzerinden ilerliyorlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...