Word tablo ve sütun yapmak...Word'den anlayan bir hayırsever var mı ?

Tablo ve sütun ödevim var hiç anlamıyorum. Bir hayırsever baksın gözünü seviyim :(

Güncellemeler:
TABLO VE SÜTUN ÖDEVI KAYNAK

Kaynak MADDE ISARETLERI ODEVI diye iki başlıktan dosya yollamış hoca açıyorum dosyayı tanımlar var sadece bir seçenek daha koymuş Ödev TABLO ÖDEVI ILE MADDE İŞARETLERI ÖDEVINI 2 SAYFA TEK DOSYA HALINDE BURADAN GÖNDER derste işlemedik bunları

bir sayfa bir sayfa yapıp göndericem sanırım ama yapamıyorum bilmiyorum kullanmayı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle , office versiyonun hangisi ? 2003 2007 2010 2013 ?

2003 ise menu'de tablo diye bir sekme gorursun , bastığında kaç satır kaç sütun diye sorar yazar oklersen sayfaya onu çizer. Daha sonra alta eklemek istersen son satırı soldam tıkla tamamı secilir, sag tıkla ve ekle seç alta bir satır daha eklenir. Sütun için ise son sutunun tepesine tıklar sag tık ile menu ye bakar ekle dersen , sutun eklenir.

Diger versiyonlarda bunun menusu gorseldr, bulabilirsin

1|0
    0|0
    • herhangi bir office programı sanırım hiç biri bilgisayarımda yüklü değil 2010u yükledim süresi doldu sanırım libreoffice de olabilir hangisi kolaydır ?

• Önce çalışan bir office bulmalısın. Bu elindekinin süresi doldu ise çalışmayacaktır menü . Bir internet cafe'ye git ve görevliye bu sorununu anlat , office olan bir makina istediğini söyle, o da sana hem nasıl yapıldığını hem gösterir save eder hem de sen başında biri varken anlatırken öğrenmiş olursun. İki sorun da office menüsünde var, Bu dediklern 10ar saniyelik iş.

Hocanın istediği , her zaman kullanacağınız br programı, karıştırarak öğrenme huyunu aşılamak. Diğer officelerle olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...