Soba gibisi var mı? :)

Sobayı sever misiniz bence yerini hiçbişey tutmaz :)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Soba gibisi yok. Evin ortasında ateş yanıyor düşün sıcaklığı , mantığı :D Valla illa soba illa soba. sobalı eve gelin gidersem ne yeminlen hergün kömür odun taşımaya razıyım. Belki bir oda sıcak olcak ama en azından farklı odalara dağılmicaz saba bizi birleştircek ayırmicak. soba soba ne güzel şeysin üzerinde kestane yapmadık biz ama patates koyardık koyan var mıydı lan ? Hee ben birde patlamış mısır atardım patlardı :D saçlarıma fön çekmişliğim bile var . soba diyip geçmeyin deyu vallahi ayıp olur.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yakan başkası olduktan sonra tabiki daha iyisi yok

0|1
    0|0
  • kedi gibi yanında mayışmak, kestanelerin pişmesini beklerken ki heyecan evet bunları seviyorum.

0|1
    0|0
  • Severiz.

0|1
    0|0
  • Üzerinde pişen kestanelerin tadına doyum olmaz:)

0|1
    0|0
  • Çok severim.

0|1
    0|0
  • üstünde yapılan kestanelerle herzaman hazır olan demlice çay ile birlikte içimde güzel anılar bırakmıştır

0|0
    0|0
  • Soba gibisi var !

0|0
    4|1
  • Sobanın yaydığı sıcaklık bir başkadır. Ondan ziyade üstünde kızartılan ekmek dilimleri, kestaneler daha bir başkadır. Küçükken sobanın yanında bağdaş kurup oturur sohbet ederdik arkadaşlarla, hey gidinin günleri...

0|1
    0|0
    • Sobanın altında közde pişen patatesi unutmayalım :))

• Ben de kabuğuyla yerdim, fırında da yapıyorum ama o tadı vermiyor ki... :(

Bu arada soran kişi nereye gitmiş yahu? :/

• Soba da közde yapılanın tadı başka fırın aynı zevki vermez ne yazık ki. Soran alışkın ya hep yapıyor bunu:) Biz rahatça yazalım diye gitmiş :))

• biraz stresli oluyor odun getir vs :) ama hic birseye degisilmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynen :) sobanın olduğu köşeye minder koyup oturup çay içmeyi çok özledim :)

0|1
    0|0
  • küçüklüğümü özledim... tabiki de onun gibisi yok

0|1
    0|0
  • 150 metrekarelik evi tek başına ısıtır.Kokusu,üzerinde ısıtılan ekmeğin tadı ayrı birşeydi

0|1
    0|0
  • sağlık acısından kesinlikle soba ama insanlar unutuyor elektirikli ısıtıcılar sağlığımızı tehdit etsede önlemini alabiliriz düşünsene herkez soba kullanıyor hava puslu boğuluruz benim tercihim elektirikli ısıtıcılar

0|1
    0|0
  • Şu anda üstünde çay demleniyor )

1|1
    0|0
  • soba gibisi yok at üstüne kestaneyi ohh ohh ne güzel :D

0|1
    0|0
  • öksüz çok güzel yazmış. Soba gerçekten bambaşka bir şey

1|0
    0|0
  • Soba deyince aklımıza ateş ,kömür, kızarmış ekmek geliyo. kızlar ise nedense sobanın borusuna odaklanmış :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...