Müzik kültürünüz ne?

Ben iyi bir dinleyiciyim herkesin dinlediğini dinlemem diyenlerden misiniz ? Kimleri dinlersiniz ? Ben genelde Mabel Matiz, Cem Adrian, Yeis Sensura , Marlyn Mansın, Elton John dinlerim ya sizler?

Güncellemeler:
Marilyn Manson u merak edenler için link

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Lordi, RHCP, Tatu,Blue,Ricky Martin, link MM en sevdiğim şarkısı

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Green Day, The Beatles, Red Hot Chili Peppers, Pink Floyd, Muse, Queen, Iron Maiden, My Chemical Romance, Marilyn Manson, Metallica... Daha bu çok uzar gider :D

Evet, yukarıdakilerle hiç alakası yok ama profesyonel olarak klasik müzikle ilgilneniyorum asdfasdfasdfsdf. Şimdi buraya Beethoven, Mozart, Chopin falan yazsam... :D

1|2
    0|0
  • Mabel Matiz mi ? ı-ıh

Ricky Martin

Maroon

Bruno Mars

Enqirue

Lana Del rey

0|1
    0|0
  • Ortaya karışık ama sağlam.

0|0
    0|0
  • Yabanciiii poppp !

0|0
    0|0
  • Marlyn Mansın nedir arkadaş..

Adam bildiğin okunuşu ile yazmış..

0|0
    0|0
  • sagopa , gökhan tepe , duman

0|0
    0|0
  • marlyn mansın kim ya ne tarz müzik yapıyor yeni mi çıktı?

0|0
    0|0
    • Marilyn Manson oalcak yanlıs yazdım .d oowww nasıl bilmezsin at kendini bir yerden sen endüstriyel metal tarzında eserler veren Amerikalı bir metal grubudur.

• hııı sen çok biliyorsun yani? googledan da baktın mı nasıl yazıldığına? endüstriyel metal nedir açar mısın biraz?

• Amacın beni eleştirmek olmasın ben sana müzik kültürün ne diyorum sen gelmiş bana buradan laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Yıllardır dinliyorum ben bu adamı googleden çok daha fazla bilgiye sahibim kendi görüşümü istiyorsan İçindeki Şeytanı ortaya çıkaran müzikler yapan sert bir müzik tarzıdır anlamazsın...

• ROCK N ROLL!

0|0
    0|0
  • duman, yeni türkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• black doom gothic...

0|0
    0|0
  • Fazla söze gerek yok

Lana del rey

0|1
    0|0
  • genelde finlilerin müziklerini dinliyorum 90's rock gerçeğini unutmamak lazım yeni çıkan bebeler pc ortamında sadece bağırırlar ;)

0|0
    0|0
  • Eminem***

Keny Arkana

Linkin Park

Modestep

Metallica

Nirvana

Nickelback

Sansar Salvo

Norm

0|0