Yurtdisindaki turk erkekler artik hep

yabancilar la kalip evleniyorlar bunun sebebi ne olabilir

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok merak ediyorum, binlerce evli adam yurtdışında çalışıyor eşlerinden ayrı yıllardır 4 5 yılda 1 görüşüyorlar. Bu adamlara bayanlar nasıl güvenir, nasıl izin verir ? Bayan parada olduğu için adam umrunda olmuyor mu ? Belli değil. O kadar yıl adam ihtiyaçlarını nasıl giderir eşsiz. Kadın hiç mi düşünmez şu an ne yapıyor ne ediyor nerde nasıl bilmem ne..

Tamam, çok düşündüm.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Avrupa ülkeleri ve Türk'ler arasındaki ilişkiyi güçlendirmek, daha fazla can vermek için olsa gerek.

Siz gidin, bize de başkaları gelsin havası.

0|0
    0|0
  • Evli olan olmayan dönmüyor yaa işi orada olunca tüm hayat yeniden başlıyor orada.

0|0
    0|0
  • O ülkenin vatandaşı olmak için. Yabancı kızlarla evliliği merak ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Çok basit. Orda bir süre yaşıyor yani hayatı orda. İşi da orda. Adam da genç büyük ihtimalde. Bu yaşta birine aşık olup evlenmek karar vermek daha kolay. Yalnızlık da çekiyorlar yalnızken birinle yaklaşmak yabancı da olsa daha çabuk olur. 3. bir farklı bayan tipi görünce önce eneteresan geliyor merak uyandırıyor sonra da başka duygulara kapı açıyor.

0|0
    0|0
  • Yurt dışında yaşayan bi' türkle olmadım, olmam.

Arkadaşlarıma bakiyorum da çoğu yabancı ile, ja.

0|0
    0|0
  • yurtdışında işin olmasa bile toksunda ondan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• :) çok fazla kastırmıyorlar oradaki hatunlar ve saygı nedir biliyolar..benimde 2 arakdaş biri rusla diğeri moldovla evlendi..

0|0
    0|0
  • Sipariş versek gelse olmuyor mu =(

0|0
    0|1
  • seviyorlardr

0|0
    0|0
  • türk kızlarının nazlarını niye çekecekler en iyisini yapıyorlar..

0|0
    0|1
Yükleniyor...