Arkadaşlar müzik öğretmenliği seçmek istiyorum hatta müzik bilgim..

Bu yıl üni sınavlarında tercihim müzik öğretmenliği olucak konservatuvar çıkışlıyım lise de konservatuvar bitirdim hatta sınıf atlamayı düşünüyorum çünkü müzik dersleerim ileride çok neyse sizce seçmeli miyim tarih edebiyat matematik öğretmenine nazaran daha çok atama oluyormuş mezunu az olduğu için sizin düşünceleriniz neler bu zamanda öğretmenlik?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Garanti iş istiyorsan evet. Ama yeni düzenlemeler ile ataman yapıldıktan sonra 4 yıl--sanırım--tayin isteyemiyorsun. Yani düşündüğünden farklı yerlere gitme riski de var.

Tarih öğretmenliği değil de, akademik tarih okuduğun ve üzerine de yabancı dilini geliştirip iyi bir yükseklisans yaptığın takdirde, yurtdışındaki üniversitelerde iş bulma şansın bir hayli yüksek olacaktır. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ben ama okurken evlenicem eş durumundan yararlanmayı dusunuyorum

• Hayallerini yıkmak istemem ama bildiğim kadarıyla öğretmenlerde ilk 4 yıl boyunca artık eş durumu tayini de yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi de sayısalın kuvvetli ise başka bişeyler düşün derim

0|0
    0|0
    • sayısalım kuvvetlı demedmki :))) sözelim kuvvetlı tam tersıne:)

• bende sordum zaten o zaman müzik öğretmenliği iyidir atama da da sıkıntı yokmuş

• Başarılı olan atanır da kazanır da. Sevdiğin işi yap.

0|0
    0|0
    • değil mi... tv de atamalar olmuyor dıye duymaktan bktm bunu duymaya ihtiyacm varmş tsk ederm

• Bu zamanda öğretmenlik gayet iyi ve güzel

0|0
    0|0
  • güzel bir tercih olur mükemmel umarım kararından vazgeçmezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...