Kitap yazdım bildiğiniz bir yayın evi var mı?

Arkadaşlar gördüğünüz üzere bir kitap yazdım ama bildiğim iyi bir yayın evi yok yani nasıl yapabilirim yayım evi bulsam bile ne yapmalıyım maliyeti ne kadar olur bilen biri varsa lütfen söylesin.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Moralini bozmak istemem ancak kitap işi çok sancılı bir süreçtir. Büyük yayınevleri kitaplarını basmaz küçükler basar eline verir. Dağıtımını üstlenmez.

Kendin festivallerde kitapçılarda, fuarlarda ne çaba harcar nereye kadar ulaştırabilirsen.

Fiyatı kitap için seçilen kağıda göre ( kuşe, bristol, birinci hamur) ve sayfa sayısına göre değişir. Dizgiyi kimin yaptığı, redaktörün düzenleyip düzenlememesi de...

Yayınevi genelde netten satışı üstlenir.

Çıngı yayıncılık önerebilirim İstanbul'da isen link

0|1
    0|0
    • Zaten kolay bir iş olduğunu düşünmüyordum. Bunları söylediğin ve önerin için teşekkürler :)

• Teşekkürler :)

• Rica ederim ben teşekkür ettim

Erkekler Ne Diyor 3

• Gördüğünüz üzere demişsiniz ama sanırım bir anlamda belirsizlik durumu oldu :) Daha önce böyle bir çalışmanız oldu mu peki ?

0|0
    0|0
    • :) ilk defa yapıyorum.

• Aynı şekilde . Dergilerde paylaştık biz de bir parça bir şey. Şimdi nasipse kitap çıkarmayı hedefliyoruz. Yazıyoruz biz de 2-3 senedir bakalım ne olacak :)

• İnşallah başarılı olursunuz :)

• Burada kimse kitap yazmadı :) ilksin sen yazdıysa bile senin seviyene gelmedi :-( kızımız bide yayın evi beğenmiyor baksana :)

0|0
    0|0
  • İşin fiyatını detayını bilmem ama, bende yazmayı düşünüyorum yardımcı olurmusun?

0|0
    0|0
    • Nasıl bir yardım istiyorsun?

• Bak googleye hadi önal yaz çıkar! bu benım arkadaşın babası ve gazete köşe yazılarıda yazıyor..

Kitap yazarsam inşallah. o hocadan fikir alırdım. sizin burdan çıkarmanız gereken şu? bu işlerle daha önce uğraşmış ya da kitap satan yerlerle temas kurun işin içinde olduklarından dolayı en iyi onlar bilir..

Azcık kitabın içeriğinden bahsedermısın?

• Teşekkür ederim. Kitap klasik bir lise komedisi.

Kızlar Ne Diyor 1

• link

link

link

Bunları bir incele gerekli bilgileri edinebilirsin.Büyük yayın evleri ile olmaz hemen ama şansını da denemelisin.İlk linkte fiyatlar hakkında da bilgi edinebilirsin. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...