Hangisinin serveti daha fazladır

iş adamlarının mı yoksa çok ünlü sanatçıların mı serveti daha fazladır

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ünlü sanatçıların herşeyden para kazanıyorlar agzından çıkan bir kelime bile para ayrıca çevrede tanındığı için avantaj saglayabiliyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İş kadını. Annemden biliyorum. :)

0|0
    1|0
  • servetleri aynıdır ama iş adamları sonradan iyi bir hayat geçirir, müzisyenler uyuşturucu vb gibi şeylerden hayatını kaybeder hep

0|0
    0|0
  • Kime iş adamı kime ünlü dediğinize göre değişir. Ama dünya zenginleri iş adamlarıdır.

0|0
    0|0
    • ya tabikide dünya işadamlarıyla kıyaslanmaz biraz hata yaptım orda da mesela Türkiyede zengin bir iş adamımı daha fazla kazanır yoksa madonna ve onun gibi dünyacaünlü starlarmı

• Türkiye'de kime iş adamı diyorsunuz ? 1-2 tane grup şirketi olan birisi mi ? (kaldı ki hacim ve sektör de bu işe etken) Madonna'nın serveti yaklaşık 1-1.5 milyar dolardır. Türkiye'de bu servetin üzerinde iş adamları mevcut.

• ünlü sanatcıları her gun sahneye cıkaranlar ıs adamları olduguna gore sen dusun

0|1
    0|1
  • sen k.s üyeleri vergi denetmeni falan sandın galiba..:)

0|0
    0|0
  • iş adamları, ünlü sanatçılar mesleği bıraktığında gelirleri kesilir servetlerini harcarlar, iş adamlarının geliri iflas edene kadar azalmaz

0|0
    0|0
  • iş adamları ünlüler cok kazanmıyo

0|0
    1|1
  • İşadamlarının tabıkı

0|0
    0|1
  • unlulerin bence

0|0
    0|0
  • Ali Ağaoğlu kime bahşiş verse eleman iş yerini satın alıyor.

Anla yani :)

0|0
    0|0
  • Bilmem aynıdır heralde.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden sordun,merak ettin?

0|0
    0|0
    • önüme 2 fırsat cıktı bir işadamlığı(kadınlığı) birde sanatçı olma bir size danışayım dedim halla halalla merak ettim sorayım dedim :D

• Ben o dünyada yasamadigim icin cevap veremicem

• işini iyi yapanlar

0|1
    1|0
Yükleniyor...