En Beğendiğimiz Yazarlar ?

Franz Kafka, Milan Kundera, Paulo Coelho, Gabriel Garcia Marquez, Sartre, June Austen, Sabahattin Alı, Ahmet Hamdi Tanpınar, Tezer Özlü, Gustave Flaunbert, Charles Dickends, Dostoyevski

Sizin en beğendiğiniz yazarlar ?

Güncellemeler:
En itici bulduğum yazar da, yeraltı edebiyatıyla ünlü olan charles bukowski

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevdiğim yazarlar aynı zamanda bilim adamı; Richard Dawkins, Stephen Hawking, Michiou Kaku.

1|0
    0|0
    • Bu yazarların hangi kitaplarını tavsiye edersin? romancı değil sanırım bunlar .

• teşekkür ederim. felsefeyle mi ilgileniyorlar ?

• Bir şeytanın papazı ve tanrı yanılgısı biraz felsefe ağırlıklı fakat düşünceler genelde bilimsel dayanaklara sahip. Diğerleri tamamen bilimsel.

• Puşkin,Lermontov,Tolstoy,Çehov,Turgenyev

1|0
    0|0
  • favori yok. burada iyi yazan dile hakim bir kişi ile tanınmış bir simanın yazılarını okumak arasında bir fark göremiyorum. ikisinin de okuyana aynı miktarda fayda sağlayacağı kanısındayım.

0|0
    0|0
  • Tabikide Haydar DUMEN :)

0|0
    1|1
  • Orta Avrupa diyeyim sen anla, yazmaya üşendim şimdi.

0|0
    0|1
    • yazalım lütfen :)

• Tarzı ne? tavsiye edebileceğin bir kitabı var mı?

• Başyapıtı Kör Baykuş'u okuyabilirsin. Kısa bir romandır. Birçok hikayesi de vardır. Çok karanlık bir tarzı var. Okursan ne dediğimi anlarsın.

• ben en cok kendimi okurum naria nin yazari istedigim gibi kitap olmadigi icin kendi kitabimi

yazdim demistir iyi etmistir amabenim sebebim bir degil ayri mesele

0|0
    0|0
  • Puşkin,Lermontov,Tolstoy,Çehov,Turgenyev, Necip Fazıl, Cemil Meriç, Nurettin Topçu,

1|0
    0|0
  • Namık Kemal. fsesb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kafka reyiz.

1|0
    0|1
  • Khaled Hosseını , John Steinbeck ,Dostoyevski ,Adam Fawer ,Ahmed Günbay Yıldız,Ahmet Batman,Nevzat Tarhan aklıma bunlar geldi :)

1|0
    0|0
  • Puşkin

1|0
    0|0
  • Stephen King,Çehov

0|0
    0|0
  • yeraltı edebiyatı severim aslında.. aslı erdoğan favorim..bukowski hastasıyım.

1|0
    0|0
  • Oğuz Altay

1|0
    0|1
    • Oğuz Atay'ı ben de severim ama, tutunamayanlar adlı eserini bir türlü bitirmek nasip olmadı :)

• Browski o kadar da kötü değil. Ama yazın kadınlaf kitabına 20 lira bayılmıştım pişman oldum okuyunca :)

0|0
    0|0
  • Jean Christophe Grange

Tess Gerritsen

0|0
    0|0
  • Elif Şafak, Ahmet Batman, John Green

0|0
    1|1
Yükleniyor...