Black filmiyle ilgili görüşleriniz?

Black filmini izlemistim.simdi tr versiyonu var vizyonda.fakat izler miyim bilmiyorum. Çünkü çok abartılı bulmuştum. Oyunculuklar açısından belki izlenir ama...izleyen var mi benim dunyam filmini.siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• taklit filmin neyini izleyelim orjinali dururken. fragmandan da anlaşılıyo zaten beren saat'in oyunculuğunun berbat olduğu

0|0
    0|0
    • Orjinalinde de abartılı oyunculuklar.orjinalini de begenmeemistim anlayacağın

• :) yazdiklarim anlasilir degil sanirim.neyse..gizlenip ters davranmak hoşunuza gidiyor sanırım

• ters davranmadım normal şekilde söyledim hepsini

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

• şu beren saatin oynadığı türk versiyonlu film var ya blackte kız konuşma duyma ve görme engelli.ve nerdeyse zihinsel engelliliğe doğru yol alıyordu ama öğretmeni sayesinde engellerini aşmış ve üniversiteyi kazanmış mezun olmuştu.öğretmeniyle öpüşmek istediği sahne güzeldi :)

0|0
    0|1
  • Black filmi etkilemişti beni. Çok iyiydi.

Ders alınması gereken bir filmdi.

Fakat Türk milletimizin bu şekilde Türk versiyonunu yapmalarını hoş bulmuyorum.

Benim Dünyam filmini izlemedim, izlemeyi düşünmüyorum da.

Saygılar..

0|0
    0|0
  • izlemedim ''Cevabın çok uzun ya da çok kısa!''

0|1
    0|0
  • Black filminden cok etkilenmistim benim dunyamda tipa tip aynisiymis izlemedim henuz bu kadar kopyala yapistir yapilmasina karsiyim

0|0
    0|0
  • Orjinali varsa gerek yok benim dünyama ben blacki internet izlerim :)

0|0
    0|0
  • izlemedim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...