"Okumadıysan çok şey kaybediyorsun" dediğiniz kitaplar

Çok yönlü bir okuyucuyum sanat, siyaset, tarih, felsefe konulu olabilir, bir roman veya bir şiir derlemesi de olabilir sadece haz vermeye yönelik olmasın aynı zamanda bana bir şeyler katsın istiyorum. Sizin okuyup gerçekten beğendiğiniz, keşke daha önce okusaydım dediğiniz bir kitap var mı?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• sofinin dünyası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Metis yayınlarının 'Şarkı okuma kitabı' ya da ona benzer ismi olan bir kitabı var.Yazarını hatırlayamıyorum malesef kitabı ailemin evinde bırakmışım, şarkı sözleri üzerinden toplumsal,kişisel bazda hayatla, siyasetle, aşkla ilgili çözümlemeler yapılan denemeler vardı içinde her bir şarkı için. Ben çok keyif alarak okumuştum ve bazı denemeleri çok başarılı bulmuştum. Kesinlikle tavsiye ederim. Aynı şekilde Metis yayınlarının Sistem Karşıtı Hareketler'i de başarılı bir kılavuz kitabı bana göre.

Sonra Ece Temelkuran'ın ajitasyona meyilli bir dili olduğunu ve siyasi anlamda insana çok özgün şeyler katan bir çizgisi olmadığını biliyorum ama 'Ne anlatayım ben sana' Hayata dönüş operasyonu ve öncesindeki açlık grevlerini anlama konusunda faydalı oldu benim için.

Roman olarak ise son dönemin yeni Türk yazarlardan ' Alper Canıgüz'ü, Hakan Günday'ı, Murat Menteş'i özgün ve başarılı buluyorum. Daha eski dönem yazarlardan da Adalet Ağaoğlu'nun Fikrimin ince gülü'nü, 3 5 kişiyi özellikle tavsiye ederim. Karakterlerinin ruhi çözümlemeleri çok iyidir.

0|0
    0|0
  • Pollyanna, Kur`an-i kerim, Yasar Nuri Öztürkün kitaplari, Mevlana (altin ögütler, ögretiler) :)

0|0
    1|1
  • valla biçok kitap okudum ama keşke daha önce okusaydım dediğim hiç olmadı heralde ya. ay çok utandım şimdi.

0|0
    0|0
    • Utanmana gerek yok :) Yalnız doğru kitapları okumuyorsun sanırım, benim o kadar çok sevdiğim o kadar çok değer verdiğim kitaplarım var ki saya saya bitiremem

• ya sevdiğim kitaplar var mesela aşkın gözyaşları, kalbe ateş düşünce, piraye, eroin, genetik miras falan daha var sevdiğim beğendiğim kitaplar ama öyle aman aman da ay bu çok güzeeel dediğim bir kitabım olmadı nedense hiç :)

• kuranı kerim. tefsirli meali . Okuyun vallahi okumayan zararda . adam olun akıllı olun namazınızı ihmal etmeyin.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...