Kızlar neden siz düğünlerde erkeklere göre oynamayı çok seviyorsunuz?

kızlar neden siz düğünlerde erkeklere göre oynamayı çok seviyorsunuz , kendinizi göstermek için mi, kime neden?

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• link sen öyle san erkeklerinde iyi oynayanı var

0|0
    0|0
  • Ben oynamayı severim ama erkeklere beğendirmek için değil :D

1|1
    0|0
  • Oynamıyorum.

0|0
    0|1
  • Oynamam ben düğünlerde.

0|0
    0|1
  • erkeklere gore derken anlamadim ? ben erkekler icin oynamam o an kurtlarimi dokme ihtiyacim oluyor ve oynamayi seven birisiyim oynuyorum o an kim bakar kim bakmaz umrumdada degil ben kendim gibiyim

0|1
    0|0
    • oynayan kız sayısı erkeklere göre daha fazla demek istedim

• giyim yarışına girerler yani , ben hepinizden güzelim hesabı

• yess :) o mini giyinler evet onlar bana bakilsin ben en dikkat cekeyim ama dans eden ediyor yani onda birsey arama birde dugun olunca cok insan insan suslenmek istiyor yani biz kadinlar birde bir az kisim var oda hep mini giyenler

• hiç anlamam zaten düğünlerde ortaya toplanıp ileri geri oynayıp duranları çok saçma bence. kesinklikle katılıyorum kendilerini göstermek için oynuyorlar başka bir nedeni olamaz

0|0
    0|0
    • nihayet farklı fikirde biri çıktı, erkeklere beğendirmek için mi

• bayanların çoğu neden senin gibi dobra dobra söyleyemiyor başka nedenlerin arkasına gizleniyorlar yok kurt dökmek yok eğlenmek gibi

• herkesin düşüncesine saygılıyım ama kendi düşünceminde her zaman arkasındayım. düğünlerde oynamanın başka bir amaçla olma ihtimali bile yok bence

• hayatta oynamam. nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Düğüne oynamaya gidilir oturmaya gitsek diger günlerden ne farkı olur :) insanlar bence oynamalı kurtlarını bir dökmemeliler

0|1
    0|0
    • kurtlarını dökmemliler ama düğünün başlangıcından sonuna kadar saatlerce değil herhalde

• ona bişey dediğimiz yok canım nedeninin sadece kurt dökmek olmadığını düşünüyorum

• Valla yakın zamanda arkadaşım evleniyor ve ben oturmayı düşünmüyorum :)

• Düğünlere gitmem. Sohbetli olursa giderim pilavımı yer kaşık varsa saplarım belki kısmetim çıkar diye ama şansa hep dibi denk geliyor :( Öyle oynamam yani niye oynayayım ayı mıyım ben? Ne hayırdır cennetle mi müjdelendiniz ne bu sevinç?

0|1
    0|0
  • Oynamıyorum,sevmiyorum. Oynayamıyorum, sevemiyorum :D

1|0
    0|1
  • Oynadığımı kim söyledi?

Oynayan insanlar, show yapmıyor.

Düğün bu kezo, somurtup oturacak hali yok.

Beyin yok kafanın içinde.

0|0
    0|1
  • oynamıyorum

0|0
    0|0
  • link aklıma getirdin ya düğüne gitmek çok zevkli oynayanları gördükçe gülüp,eğlenip dönüyosun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...