Bollywood filmlerini seviyor musunuz?

Var mı benim gibi bollywood hastası olan? Bollywood'taki birçok filmi izledim yeni çıkan filmleri de sürekli takip ediyorum. Konuları , oyunculuklar , mekanlar, müzikler çok beğeniyorum. Birkaç tane arkadaş edindim Hindistan'dan onlardan film önerileri alıyorum ve izledikten sonra onlarla filmler hakkında konuşuyoruz. Bollywood filmlerini ben çok seviyorum. Sizlerden var mı böyle seven insanlar?

1|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Senin sayende daha bir fanatik oldum netim oldukça ızlıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bollywood dan sonra hollywood sarmaz oldu bende çok severim amirkhan filmlerini özellikle ... +5verdim güzel soru ;)

0|2
    0|0
  • Ben sevmiyorum, fakat kardeşim hasta o filmlere bir kere izleyim dedim ''Veer zaara'' hıçkıra hıçkıra ağlamıştım. Bir daha mı ? Asla.

0|0
    0|0
    • Filmler o kadar güzel ki birçok yerinde ağlıyorsun sonra kahkaha atmaya başlıyorsun

• Ağlamam genelde. Kardeşim zorla izlettirdi ağladım ister istemez. Benim gibi biri duygusuz hıçkıra hıçkıra ağladı ne hikmetse. Gözler ciğer gibi oldu.

• çok severim, dil öğrenebileceğim bir yer olsaydı keşke...

takip ediyorum bende izliyorum

0|0
    0|0
  • önceleri hollywood çakması diye yeriyordum beğenmiyordum şimdiyse resmen Bollywood delisi oldum Ciktim :D film deyince aklıma direk hint filmleri geliyor ve nerdeyse artık hiç hollywood filmi izlemiyorum.internete girdiğimde direk hint filmlerine bakıp birini seçip izliyorum diğerlerini de teker teker seçip ardından izlemeye koyuluyorum :) evde Bollywood cilgini diye anılıyorum :D

0|0
    0|0
  • bollywood candır gerisi fıss.hiçbir film bir fana bir gajini bir kal ho naa ho olamaz.moon olamaz.ne ağladığımı ben bilirim ya.ve hiçkimse shakrukh khan ve aamir khan olamaz oldurtmayızzzz:D

0|0
    0|0
  • aamir khan'ın filmleri çok güzel bir ara fena sarmıştım.

Kareena Kapoor, Shah Rukh Khan ve Kajol Devgan oyunculuğunu beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • Hollywood diyecektin herhalde?

1|1
    4|4
  • severim

benim adım khan ve barfi de hüngür şakır ağladım hemde ne ağlamak

0|0
    0|0
  • Aamir Khan diyorum başka bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • shahrukh khan ismini söyleyemesemde bayılıyorum sempatik tatlı çekici defalarca aşık olduğum kişi :D

0|0
    0|0
    • King khan diyorlarmış hindistan da ona kral :)

• link linkide benden izlersin daha önce izlemiştim ama dün yine izledim dizi falan izlemiyorum sırf bollywood :D

• sağol canım :D

• hastasıyım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Rachcha, Orange, 3idiots , Ra one , Don1 , Don2 , Wanted , Azab Prem ki Ghazab Kahani , Talaash , Ghajini , Veer , My name is Khan , Barfi hepsi tekrar tekrar izlediğim filmler..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle favorimizdir. İlk filmimiz Dil Chata Hai olmuştu Aamir Khan'dan ondan sonra Rang De,Basanti ,Fanaa ,Taare Zameen Par,Ghajini,3 Idiots devam etti :)

0|0
    0|0
  • dün gece bunu izliyordum link

0|0
    0|0
  • hayır sevmiyorum zaten filmde hiç izlemem.

0|0
    0|0
  • Sevilmez mi Bollywood yaa. Kaliteli yapımları çok ve sıkılmadan izlerim. Bu arada birçok etkinlikler oluyor sen de katılmalısın mesela 12 ekimde bollywood sinemada izleyeceğiz ve film de efsane olan Devdas..

0|0
    0|0
  • 3 Idıots

My name is Khan

Milyoner harikaydı.

0|0
    0|0
  • kesinlik hollywood filmlerinden çok daha güzel ve kaliteliler 3 idiots, her çocuk özeldir, milyoner izle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • herkesin değil fakat Aamir Khan, Shahrukh Khan, Ranbir Kapoor, Kajol, Karena Kapoor ve Rani'nin filmlerini izliyorum :)

0|0
    0|0
  • evet sevmezmiyim

3 idiolt

black

fanaa

barfi

ghajini

aasgiiue 2

don serileri

rab de bana jodi

jab tha jhakan

eia tiger

daha cok izlemeye deger film

0|0
    0|0
  • Bu Aralar Harika Filmler Çıkarmaya Başladılar, 3 İdiots, Rizvan Khan Gibi Filmleri de İzlemişliğim Vardır.

0|0
    0|0
  • sadece Aamir Khan filmleri. onun dışında izlemem.

0|0
    0|0
    • aamir khan başka ama onun gibi iyi oyuncularda var . shakrukh khan , ranbir kapoor, karena kapoor gibi

• doğrudur elbet, ama hollywood dışında doğru düzgün film bile izlemem. oldukça seçiciyimdir. o yüzden yalnız aamir khan ;)

• srk'nın da çok güzel filmleri var kesinlikle onunda filmlerini izle

my name is khan

don 1-2

kuch kuch hota hai

rab de bana di jodi

dilwale dulhania le jayenge

bu filmleride izlemeni öneririm

• ben çok filmlerini izlemedim ama benımde ilgimi çekiyor güzeller :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...