Bana Yabancı dizi önerir misiniz?

İzlediğim bütün diziler bitti ya da her hafta yeni bölüm bekliyorum. Bana yeni dizi önerisinde bulunurmusunuz? How ı meet your mother 2 broke grils the walking dead criminals minds true blood misfitsi izledim başka iyi dizi önerisi olan varrmı?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Spartacus

Teen Wolf

The Originals

The Vampire Diaries

Once Upon a Time

Game of Thrones

Lost

Prison Break

Spartacüs'ü izleyeceksen öncelikle +18 sahnelerin olduğunu bil ona göre izle şahsen benim yabancı en sevdiğim 1.dizi Spartacus 2. ise Game of Thrones

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• shameless bugune kadarki izlediğim en iyi ve eğlenceli dizi..

0|0
    0|0
  • Kore dizileri var severmisin ?

0|0
    0|0
  • The Mentalist'in ilk bölümünü izliycektim sadece arkadaş tavsiyesiydi, 6 yıldır alt yazının çıkacağı anı bekleyip geldiği an izlerim :) HIMYM, Big Bang, Walking Dead de izlediğim diziler arasında

0|0
    0|0
  • spartakus

teen wolf

x files

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi haric hic dizi izlemiyorum ayni sorun bendede var izleye izleye savas flimi kalmadi

0|0
    0|0
  • save me

1.sezonda bitirdiler ama 6-7 bölümü yinede izlemeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Breaking bad

0|0
    0|0
    • sexe alışamadım hiç jkfgasjhdl

izliyorum doktor ve yardımcısı karı çok salak ikisi de itici karakterler ama sırf bikaç aforizması bir de şu diğer genç doktorun çapkınlıkları için işte :/

• kadın güzel ama yağcı bildiğin samimiyetsiz bir karakter. bir gıcık oldum ben :)

Kızlar Ne Diyor 6

• O.C. California, Gossip Girl, Scrubs, How I met your mother :)

0|0
    0|0
  • The Big Bang Theory çok seviyorum bide vampire diaries var desperate housewives,Navy CİS , seks in the city

0|0
    0|0
  • mom, the vampire diaries, supernatural bunları izleyebillirsin canım :) özellikle de supernatural dehset bir dizi :) :)

0|0
    0|0
  • Doctor Who izle ömür biter o bitmez :D

Sherlock'u şiddetle öneririm

0|0
    0|0
  • master of seks

0|0
    0|0
  • The Big Bang Theory

doctor who

0|0