Arkadaslarimla sorun

Çok sevdgm iki arkadasim var bunlar ayrilmislardi ve bir sure gorusmediler bendende hc biseylerini saklamazlardi hani hep ayrldiklarnd veya barstklarnda direk bna anlatrlardi ...Bu sefr uzn ayrlik yasadilar konusmadlar bir sure ama smdi knusuyorlar ve ben bunu bilyrum kza soruyrum yk falan dior aptal yerine kndugumu dusunuyrum we bu durum canimi skiyr cnk ben her ayrldklarnda onlari bristrmak icin elimdn geleni yapardim...bugun kiza boyle bise neen yaptgni sormak istyrum kirldgmi belrtmk istyrm szce dogrumu yapyaparm yksa birakim mi kendi hallerne ?Ama aptal yrnede knulmak istemyrm

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim özel şeylerini sana anlatmak zorunda değilki bir yere kadar anlatır diğer kısmını sana niye anlatsın bunu senle paylaşması aptallık olur zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• toplu aktiviteler yapsinemaya gidin mesela hep beraber biraz beraber takılınca herşwey yoluna girecektir

0|0
    0|0
  • Paylaşmak istememisse zorlama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan yeri geliyor annesine bile bazı yaşanmışlıkları anlatamıyor. kaldı ki sana anlatsın...

anlayışlı ol, empati kur..

0|0
    0|0
  • Aptallıkla ne alakası var canına ekmek bandığım. İçini kemiren düşüncelerin varsa çekinme sor ,söyle böyleyken böyle ben fiyonk muyum beni böyle duruma düşürdün de. O da yok canım ne alaksı var bla bla açıklamalarıyla seni tatmin eder. etmezse koy tekmeyi sana arkadaş mı yok.

0|0
    0|0
  • içine atma hiç bişey git uygun bir dille konuş ki anlayasın belki senin yanlış anladğın bir durum vardır

0|0
    0|0
    • İste nasil söyleym onu bilemiyorum

• al karşına zaten ozmn düşüncelerin dökülür ağzından ve emin ol susmak konşmaktan dha beter

Yükleniyor...