Kitap okuma alışkanlığınız var mı? Hangi türde kitapları seviyorsunuz?

Bir de eğer mümkünse en son okuduğunuz kitabın ismi nedir?

Tavsiyeleriniz varsa onu da rica ediyorum.

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• En sevdiğim şey kitaplar.Kitap okumadan geçmez hiç bir günüm ve yanımda kitap yoksa eksik hissederim kendimi.Polisiye-gerilim,tıbbi-gerilim,siyaset,dram,mizah,bilim-kurgu,korku,deneme,bilimsel,ütopik ve psikolojik kitaplar okurum.Her yeni kitap ayrı bir dünyadır benim için.Boş zamanlarımda okumam boş zaman aktivitesi değildir kitap.Aksine günü daha sağlıklı yaşamak,dinlenebilmek,huzur bulmak için gün içerisinde okunmalıdır kitap.Otobüste,gemide,uçakta,yemekte vs.Her an okunabilir.Değer verilmelidir kitaplara.Gözüm gibi korurum herkesten sakınırım kitaplarımı.Okumak en önemli iş insanoğlunun yapması gereken.Ne yazıkki okumaya,kitaba değer vermeyen bir milletiz.Ama bu değiştirmek bizim elimizde.Zaten kitabın kokusunu çektiğinde bir insan içine,vazgeçemez ne kitaptan ne de okumaktan.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ask romani haric herhangi bir tür olabilir. farketmez ilginc buldugum kitabi okurum.

en son okudugum kitap apgeschnitten. tamamen kurgu olsa da olay, sisteme iyi giydirmis.

0|1
    0|0
  • kıtap okumayı cok severım genelde 4-5 kıtap alıp hepsıne bırden baslarım. en son senden önce ben dıye bır kıtap okudum

0|1
    0|0
  • evet okurum surekli bitirmeye calistigim bir kitap olur

0|1
    0|0
  • Polisiye severim ama Kahraman Tazeoğlunun Bukre kitabını okuyacağım.

0|1
    0|0
  • daha çok araştırma kitapları okuyorum bazen 1 sene hiç kitap okumuyorum bazen de 2-3 kitabı birlikte okuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şu an okuduğum "Bir kedi, bir adam, bir ölüm".

0|1
    0|0
  • Psiko-absürt kitaplar okurum çok yaygın değildir ama kitapları okurken dünyadan sıyrılırım kitabın yeri ayrdır. Öneri olarak Murat menteşin -korkma ben varım adlı kitabı oku İnan çok gülücek yazım tarzına hayran olucaksın seversen dahada öneririm hangi tür kitap okuduğunu söylersen o tür den de kitap önerebilirim

0|1
    0|0
    • Parapsikoloji ile ilgili kitaplar tercih ediyorum.Genellikle sistem yayınlarından okuyorum.Kişisel gelişim veya psikolojik kitaplar da tercihimdir.Alfred adler'i severim.

• Insanı tanıma sanatı adlı kitabı kesinlikle öneririm

• Yarın kütüphanede aratıcagım not ettim www.afillifilintalar.com adlı sitedeki yazarları bir incelemeni öneririm yerli kıymet verdigim 3-5 yazar varsa hep o siteden çıkmıştır. Murat menteş i öneririm kitabı zihinde tat bırakır dediğim gibi

• Okültizm, süptralizm, parapsikoloji falan

0|1
    0|0
  • Askı sende buldum

Yazarı:Cathy Maxwell

0|1
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları sevme sanatı erich fromm okumaktayım

0|1
    0|0
  • veyyy ben nefret ederim kitap okumaktan..

0|0
    0|0
  • malesef yok

0|0
    0|0
  • bir türlü başlayamadım...

0|0
    0|0
  • Kitapları severim ve şu anda Orhan Pamuk'un yeni hayat kitabını okuyorum

0|1
    0|0
  • kitap okuyamıyorm hiç

0|0
    0|0
  • okumaya karsıyım

0|0
    0|0
  • oldum olası kitap okumadım okumamda sevmiyorum kültürümü film dizi vs ordan geliştiriyorum

0|1
    0|0
  • Ben gerçek hikayeleri daha çok seviyorum ama klasiklerden de okuduklarım var tabiki.

En son Albert Camus - Düşüş'ü okudum. Şimdi Bir Dinazorun Anıları ve Bir Dinazorun Gezileri'ni okuyorum, sırayla...

0|1
    0|0
    • Çok güzel üstad.En son Düşüş'ü okumuşsunuz.Tavsiye eder misiniz?

• Herkeste aynı etkiyi bırakmayabilir Albert Camus ama ederim tabiki. Her kitabı ederim.

Yükleniyor...