Şu sözcü gazetesini ciddi ciddi okuyanınız var mı?

ya çok merak ediyorum hakkaten, şu gazeteyi oturup huşu ile okuyabileniniz var mı?

Güncellemeler:
bu ne allah aşkına :DD

link

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Benim cevremde cok var.

0|1
    1|2
    • ben de görüyorum da hep dedeler nineler... gençlerden var mı merak ediyorum.

• Dedelerle ninelerle takilmiyorum.Genc tabii ki.

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiikide okuyorum. oturup zaman okumuyorum en azından. beleşçi topluluğun beleş gazetesi!

0|4
    1|3
    • beleşçi topluluk ha :DDD ben de gözlerim bozulana kadar zaman okuyorm zaten :)) zaman gazetesini sevmem ama adamlar bir şeyler söylerken ağzından sokaktaki herhangi bir adamın ağzında tükürükler saçarak dediklerinin aynısı manşet diye önümüze getirmiyor

• nasıl istersen şekerim ben ortaya attım ;)

• isteyen alınsın umrum değil :) iyi geceler

• Ben okumuyorum.

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Gizli profil ile sorduğun soruya ciddi bir cevap gelmesini bekliyor musun? Nerede cesaret?

1|2
    0|1
    • sonra bütün kırmızı suratlı tonton dedeleri üstüme sal öyle mi :))

• ne varki sözcü gazetisinde adamlar gerçekleri yazıyor sabah ile hurriyetmi okuyalım gerçi 20 gazetenin 19 u akp kontrolünde bu dediğin gazeteler olmaz ise gerçekleri göremeyecez

2|0
    1|2
    • en azında biraz ağırlığı olmalı bir gazetenin bunlar alenen trollük yapıyo. bunlar hiç çoluğu çocuğu yok mu uyarsınlar :)

• güzel kardeşim uçanlar şu an o hain ve vatan haini holding medyası ve o 19 gazetenin halktan gerçekleri saklaması... sözcü gazetesi zaten diğer gazeteler ve hükümet karşsında cümrü kadar yerini yakar devede kulak yaniii sen diğerlerine neden görmüyorsun bak geçen haftalarda diyarbakırdaki o rezilliği gördün 2. habur rezalaetini bir başbakan kürdistan diyor artık bundan daha vahim durum var mısence şehitlerin katili barzaniyle kolkololar birde boşuna ölmesin askerler diyor var mıböyle yağma

• bu arada düzeyli bir şekilde tartışığımız için teşekkürler karşıt görüşte olan bazı bağnazlar direkt dengesiz konuşmalara başlıyor aptal saptal onun için bazen hiç cevap bile vermiyorum düzeye göre tabiii bunun için sağol dürüst adammışsınn

• ben de merak ediyorum yeni akit bile daha ciddi bir gazete. yav ulusalcılar işte ne bekliyorsun :/

1|3
    1|4
  • evet okurum gerçekleri doğruları yazar

0|1
    0|3
  • Ne münasebet... nasıl saçmalamışlar diye arada bakıyorum... ya muhalefet yapmakta bir kabiliyet meselesi

0|1
    1|4
  • veyyy..harbiden kağıt israfı...

0|0
    0|0
  • Irkçı bir gazete. Eleştiri ile terbiyesizliği ayırt edemeyenlerin, kahvehanede konuşur gibi yazdığı bir gazete. Tam bir çöp

0|1
    0|0
  • Hayır, okumuyorum.

1|0
    1|2
  • fotoğrafın gücü (:

link

0|0
    0|2
    • linkin ana fikri nedir?

• Atatürk gibi bir ADAMı savunmak sözcünün hitap ettiği kitleye kaldı yazık valla.

• bence türkiye'deki son kemalistler thkpc ve thko tayfasıydı. tamamlanamamış milli demokratik devrim tezidir kemalizm. yoksa chp ve mhp kafasının söyledikleriyle kemalizmin ilgisi yok.

• Zaman ve Akit gazetesinden daha iyi olduğu kesin

2|2
    2|2
Yükleniyor...