Mühendislere toplumumuzun bakış açısı nedir ? sizin bakış açınız nedir ?

Mühendislere toplumumuzun bakış açısı nedir ? sizin bakış açınız nedir ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar doktorluk daha yüksek bir puanla almasına ve daha çok maaşı olmasına ve toplumda daha saygın görünmesine rağmen toplumu ilerletenler mühendislerdir =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne mühendisi olduğuyla birlikte değişen bir bakış açısına sahibim.

0|3
    0|0
  • iyi bakıyorum iyi yani herkesin kendi popisi var

0|2
    0|0
  • bu bölümü okuyan çok iş var diye bir kaç yıl sonra kaliteli işinin ehli mühendis bulunmaz diplomalı olur ama işden anlamaz paralı meslek diye gidildiğinden

0|0
    0|0
  • Odtu itu gibi bilinen kendini kanıtlamış bir yerde okumuyorsa is bulmasi baya sıkıntı

0|2
    0|0
    • ne alaka ? herşey insanın kendisini geliştirmesi ile alakalı bunu hala öğrenemediniz gitti

• odtü bilgisayarda okuyup; kpss giren biliyorum.

• yanlış bir düşünce

• 60 derece.

0|1
    0|0
  • ben artık mühendisliğin öldüğünü düşünüyorum

0|2
    0|0
    • nerden bu kanıya vardınız ?

• hayır yanlış düşünüyorsunuz yeni sistemler çıktıkça bu müh. dallarına hep ihtiyaç vardır :)

• olabilir belki de yanlış düşünüyorumdur.insanlık hali işte : ))

• Ajdarda mühendıss bilemıyorum yanii adjklkj.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• doktor olmama rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirim. eğer mühendisler olmasaydı. tıp bilimi %80 gelişmezdi. medikal teknolojisi mühendisler sayesinde bu durumdadır. şu an aslında doktorluk yapan %50 oranında makinalardır.teşhisi ortaya koyan medikal cihazlardır.robotik teknolojisi geliştikçede kimbilir belki doktora ihtiyaç kalmayacaktır. o yüzden gelecek mühendislerle inşaa edilecektir. biz sadece mühendislere ne yapmaları gerektiğini tarif edebiliriz. onlar hayal eder ve yapar. doktorlar ise sadece sorgular. biz bir nevi tamirciyizdir. benim uzmanlığım genel cerrahi mesala. o yüzden toplum mühendislere saygı duymalıdır.

ben 2 yıl inşaat müh. okuyup sonra 2. yılımda tekrar sınava girerek tıp fakültesini kazanarak bitiren birisiyim. neden bıraktığımı sorarsanız; inşaattan hoşlanmadım. tıp hep ilgimi çekmişti.

0|1
    0|0
  • SEN YINE MUHENDISSIN BEN GEMI KAPTANIYIM YA bıze de boynuzcu muamelesı yapıyolar. on yargının kralı bızde var

0|1
    0|0
  • fabrikadaki lüzumsuzlar teorik söyle böyle uygulama sıfır

0|1
    0|0
  • Kendini geliştirirse aranan adam olur,net. Onun dışında piyasada kaybolan bir sürü parçası

0|1
    0|0
  • Atlara hallenmeyin, sonra mesleğin adı kötüye çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Doğuştan zekiyiz...

Unide en çok kızları biz götürürüz yine doymayiz

İş hayatında önce sacmalariz sonra kariyer yaparız

Devlete girmeden 40i görürsek o doktorların kralının alamayacagi maaşı alırız...

0|1
    0|0
    • devlete girmedim 30 dayım sağ cepten uzman soldanda pratikyen doktor çıkarırım :)

• ipini sallasan mühendislik okuyor hamıoyim :D

0|1
    0|0
  • zeki çalışkan ama kültürsüz olurlar, tıpçılar gibi

0|1
    0|0
  • I dont know.. I*a Automative Engineer.

0|1
    0|0
  • Özel bir bakış açım yok mühendislere karşı.

0|1
    0|0
  • ben 37 derece ile bakıyorum olaya

:))

0|1
    0|0
  • pek iyi değil

0|0
    0|0
  • 45 derece bende

0|1
    0|0