Şu şanslı masa geyiği beni benden alıyor...

sansli masada anne babasina saka yapmaya vicdani yetenler var ya, iste onlara hayret ediyorum. insan anasina babasina 5 bin TL icin boyle birsey yapar mi yaaa, aklim almiyor cidden...siz yapar miydiniz?

0|0
1321

En İyi Erkek Görüşü

• Orada tabi bir de kazanma motivasyonu devreye giriyor. Bazen bu ego, paranın da önüne geçebiliyor. Mantıktan çıkıp iç güdüleriyle hareket etmeye başlıyor vatandaş.. Beğendiğim bir program değil. Ve teklif edilse katılmam.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Onların çoğu oyuncudur. Asıl kandırdıkları sizsiniz! İnsan birileri 5 bin lira kazanacak diye böyle saçmalıkları izlermi yaaa, aklim almiyor cidden...

0|0
    0|0
  • Ya bugün izledim adamın babası kalp krizi geçirecekti resmen yani Allah korusun sonunda kötü bişey olsa vicdanları rahat edecek mi çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • 5 bin tl dile kolay be buraya yazdıgına bakma sen çalısmıyosun galiba pehh ekmek elden su gölden yiyip yatıyon galiba bilsen o 5 bin tl nasıl kazanılıyo yarım saat değil 1 saat bile :D şaka yaparsın nolcak :D sonra barısırsınız

0|1
    0|0
  • yapılır tabi kide oyun bittikten sonra allahım iyi ki tüm bunlar oyunmuş diyebilecek insanlar var karşınızda

0|0
    0|0
  • o program bize denk gelmez ama 5 bin tl az bir para degil yani

0|0
    0|0
  • ne alaka ya su hayatı artık bu kadar cıddıye almayın bogulacaksınız yani...oyle bır yaparımkı hem paramı kazanırım hem gulerım eglenırım ya.. suratım gulsun yeter yaa...zaten saka hıc mı kımse kımseye saka yapamayacak arkadas ya.

0|0
    0|0
  • eminim yapmayanlarda var..ama yapmayanları göstermiyor t.v..yapanı bulurlar eninde sonunda...ama ben yapamazdım...

0|0
    0|0
  • ben parasız daha beter şakalar yapıyorum 5 bin TL bonus olur bana :D

0|1
    0|0
  • Paranın insanın getirdiği ibretlik noktalarından bir olay daha diyorum izlediğimde.Bence onur sahibi kişi böyle şeyleri yapmamalı hele ucunda üç kuruş olmasına rağmen.

0|0
    0|0
  • Bu ekonomik koşullar altında insanların yapabileceği fazla bir şey kalmamış anlaşılan. Fazlada yarışmaya katılanları aşağılamamak gerek.

0|0
    0|0
  • Yapsınlar ne varki sanki ciddi yapıyo adı üstünde şaka o ..

0|0
    0|0
  • işin ucunda 5 bin tl olduğunu gördükten sonra anne baba öyle düşünmüyor ama :)

0|0
    0|0
  • para insana herşeyi yaptırır.

0|0
    0|0
  • hayatta ne izleyebilirim onu nede yapabilirim saçmalık sadece sinir bozucu bişey

0|0
    0|0
  • Değişik bir intihar yönetmi olarak denenebilir

0|0
    0|0
  • Yok ben yapmam zaten izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yapılır neden yapılmasın ki :D

0|0
    0|0
  • Yapmıyorlar zaten. Danışıklı dövüş söz konusu.

0|0
    0|0
    • bilemem ama ogrenirim cok var medyadan arkadasim

• saolasin lusacan:) yaa tutundurmak icin programi boyle lokomotif olacak cekimler yapmalari normal de, küllüyen feyk oldugunu sanmiyorum

• sana 5000 degil de ,2000 cıkarım neleri göze alırsın ?

0|0
    0|1
    • herkes sen değil.

• yok, "herkes sen değil" derken, "senden" söz ediyordum.

• ""sana" -postu açan kişiye dönük itaf edilen birşey degildi.hayali bir yarışma sloganı düşündüm, ona binayen öyle yazdım; yalnış anlaşılmış.

• ilk başlarda izliyordum bir ara 70 yaşında bir nineyi 20 yaşında bir erkeğe asılması için rol vermişlerdi erkeğin kız arkadaşın yanında ondan sonra nefret ettim ve dahada izlemedim onu reyting şövalyeleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• aaa devam ediyor mu hala? yapmazdim bu arada

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim malesef.

0|0
    0|0
  • Düzenlemece olduğunu söylüyordu bas bas Zeki Kayahan.

0|0
    0|0
  • babam beni gebertirdi :D ama anlardı belki ortada garip bişey var sonuçta :D

0|0
    0|0
  • Ben yapmazdım :)

0|0
    0|0
  • işin ucunda para var sonuçta ve en sonunda gerçeği öğrenecekler. :)

0|0
    0|0
  • İzlerken çok eğleniyorum. Ara sıra ben de yaparım böyle mallıklar. Üstelik 1 hafta para cezası yiyorum :(( Sırf surat ifadelerini görmek için :(( Bi gün babam beni tokat manyağı yapıcak :((

1|0
    0|1
    • hadi yaa naptin mesela en son merak ettim anlatsana:)

• iste cocuk dogurma sebebi:)))

• Haha super

• ya yok yapılmaz ,maymun ediyolar insanı resmen ya...

0|0
    0|0
  • Uzun zaman once izlemeyi biraktim o programi

0|0
    0|0
  • hepsi ajanstan o kişilerin..

0|0
    0|0
  • Alaasını yaparım be.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların anne babayla olan ilişkilerinde dönüm noktası oluyordur kanımca. Yapardım.

0|0
    0|0
  • zaten orası tamamen oyun genelde.bugun ne gıysemdekı hatunlar bıle orda rol yapabılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...