Yerel seçimlerde partilere göre mi oy verirsiniz adaylara mı ?

yerel seçimlerde partilere göre mi oy verirsiniz adaylara mı ? evet arkadaşlar ne diyorsunuz ?

0|0
15|32

En İyi Erkek Görüşü

• Yerel seçimlerden tam kastın ne? normalde olması gereken: Kişiye ve onun bu yerleşim birimine sağlayacağı katkıya göre olmalı ancak malesef halkın cahil kesimi ben erdoğana, bahçeliye vs veriyorum diyip belediye başkanlığı seçiminde bile partiye göre oy veriyorlar =/

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Partiye.

1|1
    0|0
  • adaya göre genelde.

0|0
    0|0
  • partiye göre .

1|1
    0|0
  • Partiye gore

1|1
    0|0
  • partiyi oluşturanlar adaylardır kendinize gelin partiler siyasi örgiülenmelerdir ve parti içeriğindeki insanlar tüzüğe uygun da davranmayabilirler parti içindeki kimse bunu şikayet olarak bulunmuyorsa da yargılanmazlar. tabiiki de adaya göre oy veririm parti içindeki insanlara göre

0|0
    0|0
  • party var dediler geldik

0|0
    0|0
  • Partiye göre

0|0
    0|0
  • Hangisi Türkiyemize daha faydalı olacak .. Ona göre

0|0
    0|0
  • neye göre oy veriyoruz değil neden oy veriyoruz tartışılmalı :D:D

0|1
    0|0
  • partiyle hiç alakam olmaz adam gibi icraati yoksa niye oy vereyim?

0|0
    0|0
  • oy kullanmayi tercih etmiyorum.

0|0
    1|0
  • Partiye göre

0|0
    0|0
  • Olması gereken adaya göre... Ama malesef herkeste bunu yapacak bünye ya da zihniyet yok.

0|0
    0|0
  • adaya göre

0|0
    0|0
  • Adayı tanımadığımıza göre ,partiye göre

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• ben partiye falan oy vermem hele şu 3 partiye oy vereninde aklından şüphe ederimm... adayın partiside önemli adam çünkü partisine biat edecek bu kesin ve kendiside önemli şimdi tutar yılmaz büyükerşen chp-mhp-akp den aday olursa benden oy alamaz

0|0
    0|0
  • eskişehirde genelde adaya göre büyükerşene oy verirler bildikleri için ama.adayı biliyosam adaya göre yoksa partiye

0|0
    0|0
  • yerel seçimlerde hep adaylara göre oy vermeye çalışmışımdır...ama bu seçim farklı sadece melih gökçeği yıkmak için kullanacağım...

1|0
    1|0
  • akape'ye oy değil günahımı vermem ötekilerin içinden seçicez artık

1|1
    1|0
  • kesinlikle akp li olmayan birine veririm :)

1|0
    1|0
  • oyum olsa şahıslara veririm ama 98 den beri tepkim var hiç bir seçimde mühürü bile elime almıyorum. söylediklerim tepki göstersede

0|1
    0|0
  • Adayın eskiden kalma sicil bozukluğu yoksa Parti'nin belirlediği adaya veririm.Mantalite önemli çünkü aday seçmekteki kılavuzum ilgili partidir.Adayı tanımıyorsam tabi..

0|0
    0|0
  • partimle adayın çakışması lazım ki sağlıklı oy kullanabileyim diye düşünüyorum ama bazende boşa oy verdiğimi düşünüyorum AKP yine kazanacak naparsak yapalım ona oy versekte vermesekte...

0|0
    0|0
  • ne partisi ne adayı ula kız kapalıysa akp atıo kız çok açıksa chp ye atıo normalse mhp ye atıo. erkekte sevgilisi varsa alkol kullanıyorsa chp ye cemaat yurdunda kalıyorsa veya belediyede işçiyse akp ye atıo. yurdum insanın seçim anlayışı işte bu

0|0
    0|1
  • Adaylara göre

0|0
    0|0
  • Yerel seçimlerde adaya genel seçimler de partiye oy verilir. normali budur

0|0
    0|0
  • Dağıttıkları kömür, makarnaya göre... Burası Türkiye...

0|0
    0|0
  • bulunduğum belediye hizmet için kim hükümet se ona...

1|0
    0|0
  • Oy kullanmiyorum

0|0
    1|0
  • Adaylara göre oy kullanıyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • Olması gereken Adaylara göre kullanmak. Üyesi olduğum partinin (aday adaylarından) adayını biz belirleyeceğiz. Eğer desteklediğim kişi kazanamazsa adaylığı, maalesef olmaması gerekeni yapıp partiye göre oy kullanacağım.

0|0
    0|0
  • elbette adaylara şehri yöneten adaydır parti değil

0|0
    0|0
  • Tabiki de adaya göre..

0|0
    0|0
  • partiye vereceksin partinin geçmişine bakacaksın tabi bir de kim kurmuş Türk mü ermeni tohumu mu :)))))

0|0
    1|0
  • seçme hakkım olsa hiç birini seçmem

0|0
    0|0
  • adaya göre

0|0
    0|0
  • tabikide adaylara göre

0|0
    0|0
  • Yerel seçimde partiye oy mu verilir?

Kahrolsun parti fanatizmi!

0|0
    0|0
  • aday bin de iyi olsa partisi iktidar değilse iş yaptırmazlar bu ülkede..

1|0
    0|0
  • Hepsi aynı bokun laciverti partiye göre veririm

0|0
    0|0
  • oy vermeye gitmeyeceğim sanırım

0|0
    0|0
  • genel seçimlerde partiye ama yerel seçimlerde adaylara oy vermek mantıklı olanıdır.

0|0
    0|0
  • Elbette adaylara göre

0|0
    0|0
  • Ben partimden başka kimseye oy vermem...

partimin belirlediği adaydır...

0|0
    0|0
  • adaya bakarım ilk sonra partide uygunsa basarım :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...