Icimdeki ses cek git diyo....

Sevgilimle ayri ulkelerde yasiyoruz.. Mesafeler olsada ondan vazgecmedim hic.. Yaklasik 1,5 senedir beraberiz.

Yilbasina bilet aldim yanina gitcem bir haftaligina..herneyse...

Bir iki hafta once arkadasi ameliyat olmustu sevgilimin.. Bugun kontrole goturdu onu hastaneye.. Oyle demisti bana ...

Aradan iki uc saat gecti sevgilimi aradim acmadi.. Sonra mesgul aldi telefonu, sinrlendigimi soylemistim ona ulasamayinca whatsaptan.. Bekle dedi tuaf ve kirici davrandi.. Beni dort saat gormezden geldi.. Sonra facebook'- soguk kahve kitabindan bir soz paylasti... Hastanede olan adam face neden resim ekler dedim.. Gormezden geldi yine.. Sinirlendim ve agladim.. Aradim mesaj attim bakmadi yine.. Sonra telefonu acti birden ve arkadasimin yanindayim geldik oturuyoruz evde dedi... Facebooku kullanmasini istemiyorum mesela..Acip kapatiyo hergun.. Az once yine resmini kapak resim yapmis... Ve bana mesaj atti sevgilim, ne yapiyosun diye, sanki yaptiklari normalmis gibi..Onu aramayi birak ona yazmak istemiyorum sanki... Icimden bir ses artik bir hata yaptimi kendini yorma yipratma, sessizce cek git diyo... :(

Sogudummu arkadaslar...?

Ona bir kotuluk yapmadim ama ben artik yoruldum..

Yorumlarinizi bekliyorum...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrı ayrı uzaklardan ilişki yürütmek güçtür.

En azından bu tek taraflı hale geldiyse daha da güçtür.

O arkadaşıyla mevzusunu elbette bilemeyiz, sen sadece durumu onunla konuş

-bak uzak mesafelerdeyiz, imkanlarımız kısıtlı, böyle böyle yapıyorsun rahatsız oluyorum filan de böyle irdeleyerek konuş her şeyi.

Konuyu ayrılığa mı getirdi? HİÇ TUTMA BIRAK GİTSİN! Tartışma çıksa da gittiği yere kadar gitsin. Sen huzursuz olduktan sonra bir anlamı yok, o en azından rahat davranıyor. Onu kötülemiyorum elbette ama bu şekilde en az bir tarafa zarar veriyor gibi.

0|0
    0|0
    • Uzuldugumu dile getiriyorum agliorum telefonda kotu oluyorum ama sanki o uzulmuyo :(

• Aramadim o yazmadanda yazmadim...

• Konuşmamak değil, konuşuyorsan içinde ne varsa yansıt öfkeyi de yansıt, olacağına varsın

Erkekler Ne Diyor 2

• onun umurssamaz hareketleri seni çıldırtıyor sanırım en iyisi bırakmak çünkü o hiçbir zaman değişmeyecek...

0|0
    0|0
  • Çek git .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...