Bir resim bu kadar acitabilir mi ?

Bunu görünce içim bir tuhaf oldu gerçekten siz ne düşünüyorsunuz? link

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• evde çok bunaldım demin yürüyüşe çıktım bir kedi peşime takıldı sonra bıraktı peşimi başka bir kedi takıldı peşime apartmana aldım dolaptaki sütle ekmeği karıştırıp verdim çok acıkmıştı ve üşüordu . elimden geldiğince yardım ederim ama şu fotoğrafa diyecek bişey yok :(

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Anne gibisi yok.

1|0
    0|0
  • Yaşlı sahibi ölünce mezarından ayrılmayan köpeği okumuştum,hayvanlar insan olmaya yakın insanlar hayvan olmaya...

1|0
    0|0
  • Ya bende ayrılan sevgililerin duygusal resimlerinden biri sandım linki. Hayvan işte bunlar anne olsa nolur olmasa nolur. Sende bırak şu hayvanlara bakmayı da ne bileyim daha faydalı şeyler yap. Mantı yapmayı öğren mesela, ilerde çocuğuna yaparsın " ANNE " olunca. Hadi iyi akşamlar.

0|0
    5|1
  • Dünya da ölüm ve acının pek çok yansıması vardır. Söz gelimi bu resime baktığımda her hangi bir acıma hissiyatını benliğimde tespit etmedim..

0|0
    0|0
  • anne anne anne anne yüregi:(

1|0
    0|0
  • Evet kardeş haklısın çok acıtıcı

1|0
    0|0
  • olabilir..

0|0
    0|0
  • gerçekten üzücü :/

1|0
    0|0
  • :( çok zor bir anne için :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• her canlının hissettiği acı aynıdır bir empati örneği daha önce gönüllü çalıştığım derneklerin afişinde yer aldı ..yani aman hayvan diyen vicdansızların belki düşünmesine aracı olur diyede gördüğün gibi pek işe yaramıyor yinede

1|0
    0|0
  • Annelik mükemmel bir şey olsa gerek. Bu hayvan dahi olsa bile annelik iç güdüsü mükemmel. Şükürler olsun Allah a kadınlara böyle bir duyguyu bahşetti...

Gerçekten bir annenin evladını kaybetmesi çok acı olsa gerek, önceki yıl amcamı kaybettik ve babaannem bir daha toparlamadı kendini hiç bir şeye denk değil diyor evlat. Ben annemi, babamı, abimi kaybettim diyor ama hiç birinin bu kadar acıtmadığını belirtiyor.

1|0
    0|0
    • Çok hakli hemde çok .. Allahim kimseye yaşatmasin bu aciyi

• Teşekkür ederim canim çok sağol Allah hepsinin mekanini cennet etsin

• (Ben annemi, babamı, abimi kaybettim diyor ama hiç birinin bu kadar acıtmadığını belirtiyor.)

Off bu sözün mahvetti beni, resmen gözlerim doldu.

• Moralim bozuldu gerçekten..

1|0
    0|0

• :(

1|0
    0|0
  • gercekten kötü :S ölüm kadar acı bişey yok

1|0
    0|0
  • Çok doğru :( anne olmadan bilemeyiz ama bambaşka bir şey.

1|0
    0|0
  • Off tüylerim diken diken oldu. :(

0|1
    0|0
  • :( anne işde

1|0
    0|0
  • Üzücü durum :/

1|0
    0|0
  • Anne olmak böyle bir şey olsa gerek.