Klasik müzik dinleyenler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Arkadaşlar her insan klasik müzik sevmez..Ben seviyorum ve dinliyorum.Bazı insanlar klasik müziği yadırgıyor bile böyle müzik mi olur diye? Peki klasik müzik dinleyen biri hakkında neler düşünürsünüz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Rock müzik dinleyen şöyle klasik müzik dinleyen böyle,pop dinliyosa böyle şeklinde düşünmem hiç.Seviyordur ve dinliyordur.Ben de dinlerim klasik müzik bazen.Severim dinlendirici ve zihin açıcı bulurum klasik müziği.Müzik zevki iyi olan insanların dinleyeceği bir müzik tarzı olarak düşünürüm.Ayrı bir kültür olduğuna inanırım klasik müziğin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlamayanlara anlatmak o kadar zordurki susmak zorunda bile kalabilirsiniz..anlayanlarla paylaşın hislerinizi.sizinleyim her zaman.

0|1
    0|0
  • Klasik müziği ben de çok seviyorum Kitaro özellikle beni benden alıyo müzik zevkinin olduğunu düşünürüm ruhunu dinlendirmenin iyi bir yolunu bulduğunu =)

0|1
    0|0
  • ben severim klasik müziği. hatta balıklarıma da dinletiyordum deney amaçlı. klasik müzik rahatlatıyor ya

0|0
    0|0
  • Kötü bişi düşünmüyorum.

Hatta düşünmüyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana göre doğuştan gelen bir asilliktir klasik müzik dinlemek sevmek. İyiki tom ve jerry, buggs bunny izlemişim.:):)

0|1
    0|0
  • Ortak özelliğimiz olan bir kişi diye düşünürüm. Çünkü bende dinliyorum. Mozart ve şopen dinliyorum.

0|0
    0|0
  • klasik müzik dinlemek belli bir kültür seviyesinin ifadelerinden biri. fakat klasik müziği sadece batı klasik müziği olarak değil bizim öz kültürümüzün klasik eserlerini de bilmeli ve dinlemeliyiz. özellikle de canlı olarak.

0|0
    0|0
    • katılıyorum

• galata mevlihanesinde sema törenli klasik eserler icra ediliyor. Süreyya operası olsun devlet opera ve balesi olsun seçkin icralar yapılıyor.

• youtube.com/watch?v=yruw1WaNpoM

youtube.com/watch?v=nT7_IZPHHb0

youtube.com/watch?v=mmCnQDUSO4I

0|1
    0|0
Yükleniyor...